کد خبر: ۵۲۰۰۰۰
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳

محمدرضا ساکت افزود: انتظار مردم برای ورزشگاه نقش جهان، انتظاری چند دهه ای بود که با نگاه ارزشمند مدیریت این شرکت به مسئولیت های اجتماعی و پیگیری مدیریت این شرکت معظم، امروز بزرگترین ورزشگاه مسقف پس از انقلاب ساخته و به بهره‌برداری رسیده است که این حرکت در راستای مسئولیت های اجتماعی فولاد مبارکه است.

وی با اشاره با تاکید بر نقش آفرینی فولادمبارکه در حوزه تولید فولاد کشور گفت: علاوه بر این امروز تبلور عظمت و بزرگی گروه فولادمبارکه را در تعهد این شرکت به مسئولیت های اجتماعی اعم از حوزه های فرهنگی، بهداشتی و ارج نهادن به ارزش‌های دفاع مقدس و به ویژه در عرصه ورزش می‌بینیم.
مدیرعامل باشگاه سپاهان مسیر حرکت باشگاه فولادمبارکه سپاهان را نیز همسو و هماهنگ با راهبردهای مدیریت عالی و روابط عمومی این شرکت دانست و خاطر نشان کرد : ورزش فرصتی است برای پیشبرد ارزشها چه از این رو باشگاه فولادمبارکه سپاهان نیز در تولید محتوا و تبلیغات در راستای سیاست های ارزشی فولادمبارکه گام برخواهد داشت.

باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان نقش بسزایی در ارتقای ورزش و سلامت جسمی و روحی جوانان استان داشته است
هادی نباتی نژاد مدیر روابط عمومی شرکت فولادمبارکه نیز در این دیدار ضمن اشاره به پیشتاز بودن فولادمبارکه در عمل به مسئولیت های اجتماعی از فعالیت های باشگاه فولادمبارکه سپاهان به عنوان یک مسیر درست در تشویق و هدایت جوانان در امر سلامتی و به عنوان یکی از نمونه های موفق مشارکت فولادمبارکه در حوزه مسئولیت های اجتماعی نام برد و خاطر نشان کرد: باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان با حمایت شرکت فولادمبارکه و سرمایه گذاری در رشته های مختلف و متنوع ورزشی نقش بسزایی در ارتقای ورزش، سلامتی و تفریح مناسب جوانان بویژه در اصفهان داشته است.

وی تصریح کرد : مدیریت شرکت بر این باور است که حمایت از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان که در راستای مسئولیت های اجتماعی شرکت صورت گرفته است چیزی جز خدمت به جامعه و ایجاد نشاط و شادابی در جامعه نیست

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار