کد خبر: ۵۲۰۱۱۳
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: از اعضای مجمع برای اینکه من را به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب کردند، تشکر می‌کنم.

به گزارش شفاف، شهاب الدین عزیزی خادم رئیس جدید فدراسیون فوتبال در نخستین نشست خبری خود اظهار داشت: از تمام کسانی که به من رای داده اند، تشکر می‌کنم. امروز شاهد یک جلوه‌ای از دموکراسی بودیم.

او افزود: مجمع این اعتماد را به من و سایر همکاران خوبم داد که از اعضای مجمع تشکر می‌کنم. آن ها امروز آگاهانه و تاریخی تصمیم گرفتند. از خداوند می‌خواهم از این مسیر بحرانی در کنار هم عبور کنیم تا فوتبال را که متعلق به مردم و جزئی از منابع اصلی است به جایگاه اصلی خود برگردد.

عزیزی خادم ادامه داد: مجمع امروز نشان داد استقلال دارد و مستقل است. مجمعی که چکیده مردم بوده و ملت ایران را در فیفا نمایندگی می‌کند. امروز هیئت رئیسه‌ای انتخاب شدند که برآیند فدراسیون است.

رئیس فدراسیون فوتبال بیان کرد: قطعا فدراسیون آینده که من افتخار خادم بودن آن را دارم در راستای منافع ملی و توسعه فوتبال عمل می‌کند. ما نگاه عدالتی در سراسر ایران تا جایی که توان داریم خواهیم داشت. نگاه ما حرفه‌ای و غیر سیاسی در این دولت و دولت آینده است و در مسیری حرکت می‌کند تا از تمام ظرفیت‌ها استفاده کند. فوتبال ملی برای همه ملت است و کسی نمی‌تواند آن را گروگان بگیرد. رفتار و عملکزد ما در راستای صیانت از فوتبال خواهد بود.

عزیزی خادم یادآور شد: رسانه‌ها در این مدت سالی تاریخی را در خصوص اساسنامه به منصه ظهور گذاشتند. مجمع و فدراسیون فوتبال به هر صورت تحت تاثیر هیچ نگاه دستوری قرار نگرفت و کار خود را مستقل انجام داد. من شکرگزار خدا هستم که این توفیق و سعادت را بر من عطا کرد. امید دارم با تیم همکار که از دل شایسته سالاری بیرون می‌آید بتوانیم فوتبال را در مسیر واقعی خود که مبتنی بر توسعه است پیش ببریم.

او خاطر نشان کرد: خودمان را به برنامه‌ریزی مکلف می‌دانیم و نگاه تعاملی و پرهیز از التهاب، بحران خواهیم داشت. فوتبال نیاز به آرامش دارد و همه باید به آن کمک کنیم. هر کسی که در راستای بحران قدم برمی‌دارد در راستای تعرض به فوتبال قدم برمی‌دارد. ما نیاز داریم در آستانه مقدماتی جام جهانی در آرامش باشیم. قطعا تغییراتی در فدراسیون فوتبال خواهیم داشت و به سمت جوان‌تر شدن پیش خواهیم رفت. تلفیقی از افراد با تجربه و پاسخگو خواهیم داشت تا فضا را حمایت کنیم تا خوشحالی را مثل قبل با رفتن به جام جهانی بر لبان ملت بیاوریم. این وظیفه تاریخی ما است. اگر همه کنار هم باشیم، بهترین سرنوشت برای فوتبال رقم خواهد خورد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: