کد خبر: ۵۲۰۲۰۵
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۲

سرمربی مس رفسنجان می‌گوید تیمش به دنبال پیروزی برابر استقلال بوده است.

به گزارش شفاف، محمد ربیعی سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در نشست خبری بعد از بازی مقابل استقلال اظهار کرد: ابتدا باید به تیم استقلال، کادر فنی و بازیکنانشان خسته نباشید بگویم. بازی خوبی را از سوی دو تیم شاهد بودیم و به آقای فکری خسته نباشید می‌گویم. ایشان برای من بسیار قابل احترام هستند، به این دلیل که من و آقای فکری سال ۹۲ مقابل هم بودیم. فکری پله پله کار کرده است تا به این نقطه برسد. امیدوارم کل مجموعه استقلال از این چالش عبور کنند.  

او ادامه داد: به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم و فکر می‌کنم نحوه برنامه ریزی ما از نظر کیفیت بازی نسبتا مورد پسند قرار گرفته است و از نظر من بازی برابری را شاهد بودیم. در قسمت‌هایی از بازی استقلال مالک توپ بود و در قسمت‌هایی مس مالک بود. بسیار با برنامه بازی کردیم و برای سه امتیاز بازی کردیم و اصلا به یک امتیاز فکر نمی‌کردیم اما در یک لحظه گل به خودی ساده زدیم. متاسفانه گل به خودی در زمان بدی زده شد. کم کم دارم به سمتی می‌روم که شخصیتی که می‌خواهم را به مس رفسنجان بدهم. هدف ما ماندن در لیگ برتر است و امیدواریم رتبه‌ای آبرومندانه کسب کنیم. بازی امروز مخصوصا پانزده دقیقه آخر فشار زیادی آوردیم و پنج دقیقه آخر هم استقلال موقعیت هایی داشت. ما موقعیت‌های ضد حمله خوبی داشتیم که می‌توانستیم بازی را تمام کنیم.  

او در خصوص داوری گفت: اگر دقت کرده باشید امروز به هیچ عنوان ما اعتراضی نداشتیم. تیم مقابل هم اعتراضاتی داشتند اما به طور کلی فکر می‌کنم قضاوت خوبی را شاهد بودیم و داور بازی را کنترل کرد. من نمی‌دانم که داوران ارتباط رادیویی داشتند یا خیر. در رابطه با توپ جمع کن‌ها هم من متوجه چیزی نشدم. این مسائل مربوط به بحث برگزاری مسابقه می‌شود.

ربیعی در خصوص خرید بازیکن گفت: طبیعی است که در یک تیمی که از لیگ دسته اول به لیگ برتر می‌آید هماهنگی مشکل است تا بازیکنان محیط لیگ برتر را پیدا کنند. دو هفته اول را شکست خوردیم اما در هفته سوم توانستیم امتیاز با ارزشی کسب کنیم و هفته چهارم مقابل تراکتور سه امتیاز حق ما بود اما روزی بود که پنج توپ ما وارد دروازه نشد. هفته پنجم هم امتیاز خوبی گرفتیم در خارج از خانه و ریتم مسابقات را پیدا کردیم. خیلی از مردم ایران، رفسنجان را نمی‌شناختند و تیم ما شناخته شده نبود و زمان برد تا بازیکنان شرایط را متوجه شوند و به تیم ما بیایند اما امروز مس رفسنجان شخصیت خودش را ایجاد کرده و از این بابت به تمام مجموعه خسته نباشید می‌گویم. پروژه تمدید مدت‌دار جلوی من گذاشته‌اند و در حال بررسی هستیم. اختلاف نظرهایی داریم که بیشتر در مورد سخت افزار است و من دوست دارم سریع‌تر ورزشگاه و زمین تمرینی آماده شوند تا به سمت خوبی برویم. فعلا محمدرضا سلیمانی که امروز چند دقیقه‌ای بازی کرد و محمد امینی به تیم اضافه شده‌ند و باقی نقل و انتقالات از طریق باشگاه اعلام خواهد شد.  

او در پایان گفت: این بازی را به کارگران مجتمع مس و مردم شهر رفسنجان که این مردم را بسیار دوست دارم تقدیم می‌کنم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: