کد خبر: ۵۲۰۲۳۱
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵
تساوی در زمین رفسنجان کار دست محمود داد

قرار است امروز (سه شنبه) سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال معرفی شود که در میان گزینه‌ها شانس حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال بالا است

در پایان نشست اینترنتی دیشب هیات مدیره باشگاه استقلال، اعضا رای به برکناری محمود فکری از هدایت تیم فوتبال بزرگسالان استقلال تهران دادند.

به گزارش شفاف، جلسه آنلاین اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال دوشنبه شب برگزار شد و اعضاء تصمیم گرفتند محمود فکری سرمربی تیم استقلال تهران را به دلیل کسب نتایج ضعیف در رقابت‌های لیگ برتر برکنار کنند.

برکناری فکری با رای هیات مدیره، مجیدی دم در استقلال

این تصمیم هنوز به صورت رسمی به رسانه های رسمی اعلام نشده است اما هیچ یک از گزارش های خبرگزاری ها درباره تغییرات در کادرفنی آبی‌ها از سوی مدیران باشگاه تکذیب نشد.

محمود فکری در گفت و شنود با همکارانش روی نیمکت استقلال بعداز تساوی در رفسنجان گفته بود که تا بازی مقابل فولاد فرصت دارند و هیات مدیره از او حمایت خواهد کرد.

در این نشست مقرر شد وضعیت حضور سه گزینه (امیر قلعه نویی - فرهاد مجیدی و ساکت الهامی) روی نیمکت آبی پوشان بررسی شود و مدیرعامل باشگاه مذاکراتی با این نفرات داشته باشد.


قرار است امروز (سه شنبه) سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال معرفی شود که در میان گزینه‌ها شانس حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال بالا است و مذاکرات ابتدایی با او انجام شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: