کد خبر: ۵۲۰۲۵۱
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۹
نیویورک تایمز فاش کرد

روزنامه نیویورک تایمز نوشت، مقامات نظامی میانمار برای سرکوب اعتراضات و تظاهرات از تجهیزات ساخت رژیم صهیونیستی استفاده می‌کنند.

به گزارش شفاف، روزنامه نیویورک تایمز فاش کرد، مقامات نظامی میانمار از هواپیماهای شناسایی ساخت رژیم صهیونیستی، دستگاه‌های هک تلفن و نرم‌افزارهای آمریکایی که می‌تواند به کامپیوترها نفوذ و اطلاعات آن را خارج کند برای سرکوب مخالفان استفاده کرده‌اند.

طبق این گزارش، ارتش میانمار از زمان کودتای نظامی در اول فوریه فعالیت‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی برای رصد و زیر نظر گرفتن مخالفان و بازداشت آن‌ها سه برابر کرده است.

این روزنامه نوشت، با وجودی‌ که رژیم صهیونیستی از سال ۲۰۱۸ فروش تجهیزات نظامی به میانمار را به دنبال نسل کشی مسلمانان روهینجایی متوقف کرده بود اما با این گزارش دوباره صادرات تجهیزات اسرائیلی به میانمار را برملا می‌کند.

روزنامه «نیویورک تایمز» به نقل از یک قانونگذار نوشت که بر دولت غیرنظامی جهت قبول بودجه نظارت عالی فشارهایی صورت گرفت و اکثر این تکنولوژی‌ها استفاده دوگانه دارند به این معنا که می‌توان از آن هم در اجرای قانون مدنی و هم در امور نظامی استفاده کرد. 

روز کودتای نظامی میانمار شاهد حضور کامیون‌های تولید شرکت «Gaia Automotive Industries» رژیم صهیونیستی به ویژه مدل‌هایی بود که پس از ادعای رژیم صهیونیستی مبنی بر توقف فروش تجهیزات نظامی به میانمار به مقدار زیاد تولید شده است.

در حالی‌که شلومی شراگا، رئیس شرکت مذکور خاطرنشان کرد که تمامی خودروهای صادر شده به میانمار تأییدیه لازم را از وزارت امنیت رژیم صهیونیستی دریافت کرده‌اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: