کد خبر: ۵۲۰۲۵۷
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۴

مهاجم میلان اعلام کرد مشکلی با حضور بازیکن اینتر در فستیوال سن رمو ندارد و مسائل درون زمین در زمین باقی خواهند ماند.

به گزارش شفاف و به نقل از بی ساکر، زلاتان ایبراهیموویچ در این هفته روزهای عجیبی را سپری می کند. مهاجم میلان پنجشنبه در فستیوال سن رمو به همراه سینیشا میهایلوویچ خوانندگی می کند. از ستاره سوئدی به خاطر حضور در این مراسم یک شب قبل از دیدار حساس میلان در سری آ انتقاد شد اما اکنون به دلیل آسیب دیدگی با خیال راحت در این فستیوال شرکت می کند. 

ایبراهیموویچ در نشست خبری پیش از مراسم حاضر شد و یکی از سوال ها درباره درگیری اش با روملو لوکاکو بود که همچنان حرف هایی بینشان رد و بدل می شود. با این حال مهاجم سوئدی نمی خواهد بیشتر از این درباره این موضوع بداند. مهاجم میلان درباره حضور احتمالی لوکاکو در مراسم گفت: اگر لوکاکو می خواهد در مراسم حضور داشته باشد، خوش آمده است. اتفاقی که در زمین می‌افتد در زمین می ماند. مشکلی وجود ندارد. 

زلاتان در مورد اجرایش اظهار کرد: نگران نیستم. اگر من اشتباه کنم کسی نمی تواند من را قضاوت کند چون موسیقی دنیای من نیست. اگر خوب انجام بدهم، بهتر است چون می دانم پس از بازنشستگی از دنیای فوتبال، شغلی خواهم داشت و سرگرم می شویم.  

یکی دیگر از موضوعات اظهارات جنجالی بود که میان ایبراهیموویچ و لبران جیمز رد و بدل شد. مهاجم میلان ستاره لس آنجلس لیکرز را به سیاسی بودن متهم کرد و بسکتبالیست آمریکایی در پاسخ گفت که زلاتان هم این کار را انجام می دهد. ستاره سوئدی در این رابطه گفت: سیاست جهان را از هم جدا می کند و ورزش آن را متحد می‌کند. فوتبال تمام ورزشکاران جهان را متحد می کند و کاری که ما انجام می دهیم برای اتحاد است. این پیام ماست. ورزشکاران باید ورزشکار باشند و افراد سیاسی، سیاستمدار.

ایبراهیموویچ که از حضور در سن رمو خوشحال است، گفت: می خواهم چیزی را که ایتالیا به من داد را بازگردانم. من فرصت شرکت در این فستیوال را پیدا کردم. درباره این مراسم پرسیدم و به من گفتند که بزرگترین در ایتالیاست، به همین خاطر در اینجا حضور یافتم. 

او در پایان اظهار کرد: از کشوری که به من همه چیز داد خیلی قدردانی می کنم. من دو سال در لس آنجلس بودم و زمانی که میلان من را فراخواند به سرعت آن شهر را ترک کردم. جهان سینما هم برایم خیلی جذاب است و دوست دارم وارد این دنیا شوم تا آن را بفهمم و بدانم می توانم کاری انجام دهم یا نه. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: