کد خبر: ۵۲۰۳۲۷
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵

نیروهای رژیم صهیونیستی صبح امروز (چهارشنبه) موجی از بازداشت‌ها را در مناطق مختلف کرانه باختری و قدس اشغالی آغاز کردند.

به گزارش شفاف، به نقل از سایت شبکه خبری روسیا الیوم، نیروهای رژیم صهیونیستی بسام السعدی، یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی را از منزلش در اردوگاه «جنین» بازداشت کردند.

منابع محلی اعلام کردند، ده‌ها تن از سربازان رژیم صهیونیستی به منزل بسام السعدی یورش بردند و اعضای خانواده وی حتی پدرش را بازداشت و به مکانی نامشخص منتقل کردند؛ نیروهای رژیم صهیونیستی همچنین به منزل عبدالرحمان، پسرعمویش یورش برده و وی را بازداشت کردند.

در جریان این عملیات، درگیری‌های خشونت‌باری میان جوانان و سربازان رژیم صهیونیستی رخ داد و در جریان آن بمب‌های ساخت محلی به سمت گشتی‌ها پرتاب شد.

نیروهای رژیم صهیونیستی گلوله جنگی و مشقی شلیک کردند و منجر به زخمی شدن یک جوان و شهروندان دیگر از جمله سه زن شد و شماری نیز دچار حالت خفگی شدند.

سه تن از شهروندان فلسطینی نیز به ضرب گلوله ارتش رژیم صهیونیستی پس از یورش به اردوگاه «الفوار» در جنوب کرانه باختری زخمی شدند.

شاهدان عینی اعلام کردند، نیروهای ویژه وابسته به ارتش رژیم صهیونیستی یکی از جوانان را از اردوگاه «الفوار» ربودند؛ این امر همزمان با یورش نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی به همین مکان انجام شد و درگیری‌هایی میان جوانان فلسطینی و سربازان رژیم صهیونیستی رخ داد و در نتیجه آن سه تن زخمی شدند.

شاهدان عینی همچنین اعلام کرد، زخمی‌شدگان به بیمارستان «ابوالحسن القاسم» در «یطا» منتقل شدند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: