کد خبر: ۵۲۰۳۵۸
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۳
سرانجام مدیران باشگاه شرط فرهاد را پذیرفتند

مجیدی بعداز چانه‌زنی طولانی وکیلش با مدیران باشگاه و نشاندن خواسته‌اش به کرسی، دقایقی پیش با حضور در محل باشگاه استقلال، رسما قراردادش را امضا کرد تا تیم را آماده بازی با فولاد خوزستان در هفته هفدهم لیگ برتر کند.

پس از چانه‌زنی‌های چندساعته مدیر برنامه مجیدی با باشگاه، سرانجام فرهاد رسما با امضای قراردادی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال معرفی شد.

به گزارش شفاف؛ از صبح امروز با وجود مصوبه هیات مدیره و اختیار به مدیرعامل برای عقد قرارداد با مجیدی، حرف و حدیث‌هایی از اختلاف در جزییات قرارداد بین دو طرف منتشر شده بود؛ اما در نهایت فرهاد مجیدی به خواسته مدنظرش رسید و تا پایان لیگ بیست و دوم با استقلال بست.

امضای قراردادی بلندمدت تا پایان فصل آتی، می‌تواند انتقادهایی را علیه مدیران تصمیم گیرنده به همراه داشته باشد.

مجیدی با قرارداد ۲سال‌ونیمه سرمربی استقلال شد

استارت فرهاد با جدال حیثیتی مقابل نکونام 

پس از استعفای محمود فکری از سمت سرمربی‌گری استقلال، مدیران باشگاه سراغ قلعه‌نویی و جواد نکونام رفتند اما دو باشگاه گل‌گهر سیرجان و فولاد خوزستان با انتقال سرمربی خود به تیم بحران زده تهرانی شدیدا مخالفت کرده بودند.

با این اوصاف فرهاد مجیدی تنها گزینه باقی مانده بود و سرانجام با نشاندن حرف خود به کرسی، با بستن قراردادی دو و نیم ساله برای سومین بار، سکان سرمربی‌گری و هدایت تیم فوتبال استقلال را در دست گرفت.

مجیدی پس از مذاکره ابتدایی در روزهای اخیر، روز چهارشنبه سیزدهم اسفند (امروز) در دفتر خلیل زاده، رییس هیات مدیره باشگاه حاضر شد و طی جلسه‌ای با مدیران این باشگاه ـ که تا ساعت ۱۵ به طول انجامید ـ توافق کرد که هدایت آبی‌پوشان را بر عهده داشته باشد.

مجیدی دقایقی پیش پس از توافق اولیه با حضور در محل باشگاه استقلال، رسما قراردادش را امضا کرد تا تیم استقلال را آماده بازی با فولاد خوزستان در هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر کند. تقابل با فولاد به دلیل دعواهای شدید پیش آمده در مصاف جنجالی نیم فصل اول به میزبانی اهواز، بسیار حساس شده است و آبی‌ها توقع دارند، در تهران انتقام شکست در خوزستان را از فولاد و نکونام بگیرند.

فرهاد مجیدی در دی ماه ۱۳۹۷ به عنوان دستیار شفر و مربی در استقلال آغار به کار کرد. در ادامه فصل و به دنبال نتایج ضعیف شفر، وی از کار برکنار شد و مجیدی روز نهم اردیبهشت ۱۳۹۸ به عنوان سرمربی موقت تا پایان فصل برگزیده شد.

با پایان فصل و شروع رقابت‌های لیگ برتر در فصل ۹۹-۱۳۹۸ و روی کار آمدن استراماچونی به عنوان سرمربی استقلال، مجیدی بار دیگر به عنوان دستیار در سمت خود ابقا شد تا اینکه با جدایی استراماچونی از استقلال به دلیل مشکلات مالی، مجیدی بار دیگر به عنوان سرمربی استقلال فعالیت کرد و در نهایت به دلیل اختلاف با سعادتمند، مدیر عامل وقت استقلال از مربیگری این تیم کنار کشید.

مجیدی با قرارداد ۲سال‌ونیمه سرمربی استقلال شد

پیش از این و تا پایان هفته شانزدهم لیگ برتر، محمود فکری، سرمربی استقلال بود که در پی کسب نتایج پر فراز و نشیب و در نتیجه فشار هواداران و پس از توافق با هیات مدیره روز سه‌شنبه (دیروز) مجبور به استعفا شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: