کد خبر: ۵۲۰۶۸۲
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲

شما هم عاشق کانادا هستید و با دیدن تصاویر، برنامه های مستند و کلیپ های جذاب این کشور به وجد می آیید؟ اگر واقعا در دسته عاشقان کانادا قرار دارید، مطمئنا می خواهید که این کشور را برای زندگی خود انتخاب کنید. درست است که کانادا سرمای شدیدی دارد، ولی جاذبه های طبیعی آن، از جمله کوه ها و یخچال های طبیعی، دریاچه ها و جنگل های بکر، خیابان های سرشار از زندگی و استقبال از چند فرهنگی در آن، باعث شده کشور کانادا، بهترین گزینه برای انتخاب مهاجران باشد.

سرزمینی ایمن، مدرن، تمیز و دوستانه که ملیت های گوناگون را در صلح و صفا کنار یکدیگر پذیرفته است. پارک های جنگلی بنف، جاسپر و آیس فیلد، قلمرو گوزن های آمریکای شمالی است. باید به کانادا بروید تا موفق به مشاهده کوه های برفی ویستلر، نهنگ های خاکستری، سواحل ونکوور، کوههای راکی، ساحل شن های قرمز پرنس ادوارد و غروب خورشید بالای جاده سامیس شوید.

لذت تفریحاتی همچون قایقرانی، پیاده روی، رفتینگ و شنا در چشمه های آب گرم، بازدید از برج های زیبای سی ان و کلگری، دویدن یا دوچرخه سواری در امتداد رودخانه، همه و همه در کانادا محقق می شوند. مسلما می خواهید همه این موارد شگفت انگیز را تجربه کنید و خیلی سریع و آسان به کانادا برسید.

اغلب کسانی که به صورت موقت به کانادا می روند، خواهان اقامت کانادا با کمترین هزینه هستند. دانشجویی که تحصیلاتش رو به پایان است، کارگری که در کانادا به شکل موقتی کار می کند، سرمایه گذاری که در حال بررسی شرایط راه اندازی شرکت خود در کاناداست، همگی امید دارند که اقامت کانادا را با کمترین هزینه به شکل دائمی بدست بیاورند. در این مطلب به شما می گوییم که چگونه و با چه روش مهاجرتی، می توانید اقامت کانادا را با کمترین هزینه از آن خود کنید.

چطور اقامت کانادا با کمترین هزینه را تجربه کنیم؟

کم هزینه ترین روش های مهاجرت به کانادا

همانطور که می دانید، روش های مهاجرتی گوناگونی برای رفتن به کانادا وجود دارد. اگر بخواهیم روش های منتهی به اخذ اقامت دائم کانادا را نام ببریم که کمترین هزینه را برای متقاضیان داشته باشند، باید به تریب بگوییم: مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری، برنامه نامزدی استانی ساسکاچوان و برتیش کلمبیا و مهاجرت تحصیلی به کانادا.

روش اکسپرس انتری کانادا، گزینه ای است که سریع ترین روند مهاجرت را برای شما رقم می زند. اگر به دنبال مهاجرت به کانادا هستید و برنامه تان به این صورت است که با دریافت اقامت دائم کانادا، زندگی فوق العاده ای را در این کشور آغاز کنید، باید بدانید که کم هزینه ترین روش، اکسپرس اینتری است. برنامه Express Entry یا ورود سریع، همانطور که از نامش پیداست، خیلی زود شما را به هدفتان می رساند.

سیستم اکسپرس انتری در سال 2015 راه اندازی شده و بر اساس معیارهای سن، میزان تحصیلات، سوابق و مدارک شغلی و سایر فاکتورها، متقاضیان را امتیاز دهی می کند. واجدین شرایط برای مهاجرت به کانادا در این سیستم مشخص می شوند.

کانادا برای پذیرش شغلی با کمک سیستم اکسپرس انتری یک لیست مشاغل مورد نیاز دارد که اسم این لیست "ناک" است و طبقه بندی ویژه ای را برای کسب و کارهای مختلف در نظر گرفته است. مهاجران موظفند حتما قبل از ورود به کانادا این لیست را بررسی نموده و شغل مورد نظرشان را با توجه به این لیست پیگیری کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به کانادا، می توانید به http://www.parsicanada.com/canada-immigration مراجعه کنید.

چطور اقامت کانادا با کمترین هزینه را تجربه کنیم؟

چه کسانی می توانند مهاجرت با سیستم اکسپرس اینتری را تجربه کنند؟

حال که متوجه شدید اکسپرس اینتری کم هزینه ترین روش کسب اقامت کاناداست، شاید این سوال برایتان به وجود بیاید که چه کسانی می توانند از این سیستم عالی مهاجرتی استفاده کنند؟ در جواب باید بگوییم:

  • نیروی های کاری متخصص و مورد تائید دولت فدرال کانادا که مهارت کاری بالایی دارند و می تونند به پیشرفت کانادا کمک کنند. این گروه را نیروهای ماهر اسکید ورکر می نامند و در دسته مشاغل a،b  و صفر ناک قرار می گیرند
  • نیروهای فنی متخصص یا اسکید ترید که می تونند در مشاغل فنی زیر گروه b فعالیت کنند
  • کسانی که تجربه کار کانادایی داشته اند و مدتی را در کانادا مشغول به کار بوده اند
  • افرادی که از برنامه های نامزدی استان های کانادا استفاده می کنند به استانی که برایشان مشخص شده فرستاده می شوند که معمولا دو استان بریتیش کلمبیا و ساسکاچوان بیشترین درخواست را برای پذیرش مهاجر دارند.

برای استفاده از سیستم اکسپرس انتری با توجه به اینکه از چه گروهی استفاده می کنید، شرایط مهاجرت شما متفاوت خواهد بود. اما برخی از شرایط برای همه گروه ها یکسان است. به عنوان مثال حداقل یک سال سابقه کار مورد تایید و دانش زبان فرانسوی یا انگلیسی، می تواند شما را در شرایط بسیار مطلوبی برای مهاجرت و کسب اقامت کانادا با هزینه پایین قرار دهد. در سایت immigration.ca هم به این موارد اشاره شده است.

برای شروع مهاجرت با سیستم اکسپرس انتری اولین قدم این است که شرایط خود را محیا کنید، مدارک و الزامات را فراهم کنید. سپس در این سیستم ثبت نام نموده و یک پروفایل شخصی بسازید تا در استخر متقاضیان (pool) قرار بگیرید. در صورتی که امتیاز کافی را با توجه به مدارک، سوابق و شرایط تان داشته باشید، یک دعوتنامه با نام (ITA) برای شما می آید و از آن به بعد 90 روز مهلت دارید تا مدارک خود را برای ورود به کانادا و اخذ اقامت دائم بفرستید.

اخذ اقامت کانادا با کمترین هزینه را به موسسه مهاجرتی پارسی کانادا بسپارید

مهاجرت به کانادا راهی برای رسیدن به زندگی بهتر است. جمعیت پایین کشور کانادا و نیاز به نیروی ماهر و متخصص باعث شده تا این کشور بالاترین نرخ مهاجر پذیری در دنیا را داشته باشد. دانشگاه های معتبر در سطح جهانی، اقتصاد در حال رشد، سطح بالای رفاه اجتماعی و وجود فرهنگ های مختلف در کانادا، این کشور به یکی از اصلی ترین مقاصد مهاجران از سراسر دنیا تبدیل کرده است.

اقتصاد قوی و با ثبات کانادا، باعث بوجود آمدن بازار کار عالی و در نتیجه فرصت های شغلی زیاد برای افراد ماهر و متخصص شده است. سطح بالای اشتغال و نرخ پایین تورم یعنی به راحتی می توانید در کانادا کار کنید و نگران قیمت ها و هزینه های زندگی نباشید. به همین دلیل، کانادا کشوری فوق العاده برای کار و تجارت است. تیم وکلای حرفه ای پارسی کانادا با سال ها تجربه و تخصصی که در به موفقیت رساندن پرونده های مهاجرتی گوناگون دارند، شما را به هدفتان یعنی اخذ اقامت دائم کانادا می رسانند.

*رپورتاژ آگهی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: