کد خبر: ۵۲۰۶۸۵
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷

رئیس قوه قضاییه در هفته منابع طبیعی برای برگزاری جلسه شورای عالی حفظ حقوق بیت المال وارد دماوند شد.

به گزارش شفاف، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه در هفته منابع طبیعی، صبح امروز وارد شهرستان دماوند شد.

دماوند به عنوان منطقه گردشگری به دلیل طبیعت زیبا و خوش آب و هوا همواره یکی از محل‌های مورد طمع زمین خواری و تعرض به منابع طبیعی در نزدیکی پایتخت بوده است.

کوه خواری، تغییر کاربری اراضی زراعی و ساخت و سازهای غیرمجاز در سال‌های اخیر، دماوند و حومه آن را نیازمند توجه ویژه کرده است.

 حجت الاسلام و المسلمین رئیسی که موضوع صیانت از محیط زیست و جلوگیری از تعرض به منابع طبیعی را در دوره تحول یکی از اولویت‌های دستگاه قضایی اعلام کرده است، اوایل امسال اولین جلسه شورای عالی حفظ حقوق بیت المال را در لواسان برگزار کرد و امروز دومین جلسه این شورا با حضور جمعی از وزرا و مقامات عالی اجرایی و انتظامی در دماوند برگزار خواهد شد.

در بدو ورود به دماوند، رئیسی ضمن بازدید میدانی از نزدیک در جریان آخرین وضعیت منابع طبیعی و محیط زیست در دماوند قرار گرفت. حضور در جلسه شورای عالی حفظ حقوق بیت المال به منظور پیگیری اجرای مصوبات جلسه پیشین در لواسان و نیز اتخاذ تصمیمات جدید در این حوزه از دیگر برنامه‌های حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در دماوند خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار