کد خبر: ۵۲۰۷۹۰
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۳
نشست مشترک فدراسیون های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان؛

رییس کمیته ملی پارالمپیک ضمن قدردانی از تلاش‌های سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان و صالحی امیری در توسعه ورزش در ابعاد مختلف گفت: موفقیت ها و پیشرفت در ورزش کشور را وامدار انقلاب اسلامی و خون پاک شهدا هستیم و اکنون که به عنوان پرچمداران ورزش کشور مسئولیت داریم باید این مسیر را با عزت و افتخار طی کنیم تا در برابر شهدا شرمنده نباشیم.

به گزارش شفاف و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، محمود خسروی وفا رییس کمیته ملی پارالمپیک، گفت: موفقیت‌ها و پیشرفت در ورزش کشور را وامدار انقلاب اسلامی و خون پاک شهدا هستیم و اکنون که به عنوان پرچمداران ورزش کشور مسئولیت داریم باید این مسیر را با عزت و افتخار طی کنیم تا در برابر شهدا شرمنده نباشیم.

رییس کمیته ملی پارالمپیک اظهار کرد: ما به عنوان سفیران ورزش کشور باید در این عرصه امید و نشاط را برای جامعه به ارمغان آوریم.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و امنیت کشور برای ورزش ایران آرزوی موفقیت کرد.

 خسروی وفا در پایان از زحمات وزیر ورزش و جوانان، رییس کمیته ملی المپیک و روسای فدراسیون‌های ورزشی در جهت اعتلای ورزش کشور به نیکی نام برد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: