کد خبر: ۵۲۱۰۲۲
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۴

تیم فولاد سیرجان در دومین مسابقه قاطعانه شهرداری ارومیه را شکست داد تا تعیین قهرمان لیگ برتر والیبال مردان سال ۹۹ به دیدار سوم کشیده شود.

به گزارش شفاف، دو تیم شهرداری ارومیه و فولاد سیرجان که موفق شده بودند حریفان خود را شکست دهند و در فینال لیگ برتر والیبال حضور پیدا کنند، در دومین بازی خود از ساعت ۱۷ در سالن فدراسیون والیبال به مصاف هم رفتند. 

در این رقابت فولاد سیرجان موفق شد در یک بازی قاطعانه با نتیجه ۳ بر صفر مقابل شهرداری ارومیه به پیروزی برسد. 

این پیروزی در حالی برای فولاد سیرجان به دست آمد که شاگردان پیمان اکبری در بازی اول موفق شده بودند  فولاد سیرجان را با نتیجه ۳ بر۲ شکست دهند. با این نتایج هر دو تیم به یک پیروزی رسیدند تا تکلیف قهرمانی این رقابت‌ها به مسابقه سوم کشیده شود.

در این بازی تیم فولاد سیرجان در مجموع ۷۸ پوئن شامل ۴۲ امتیاز حمله، ۱۲ امتیاز دفاع، دو امتیاز سرویس و ۲۲ امتیاز از اشتباهات حریف به دست آورد. در طرف مقابل تیم شهرداری ارومیه هم ۶۹ پوئن شامل ۴۱ امتیاز حمله، ۷ امتیاز دفاع و ۲۱ امتیاز از اشتباهات بازیکنان فولاد سیرجان کسب کرد.

پوریا یلی بازیکن تیم شهرداری ارومیه با کسب ۱۵ پوئن، امتیازآورترین بازیکن این مسابقه شد و صابر کاظمی هم با کسب ۱۳ پوئن، بهترین بازیکن تیم فولاد سیرجان بود.

شهرداری ارومیه در پایان دور مقدماتی با ۲۱ برد و ۶۲ امتیاز در رتبه دوم جدول قرار گرفت و در مرحله پلی‌آف در مجموع سه بازی موفق به شکست دو بر یک شهرداری گنبد شد. نماینده ارومیه در مرحله نیمه نهایی نیز تیم لبنیات هراز آمل را از پیش رو برداشت و فینالیست شد.

فولاد سیرجان نیز در پایان مرحله مقدماتی با ۲۰ برد و ۵۹ امتیاز در رتبه چهارم جدول قرار گرفت. شاگردان محمدرضا تندروان در مرحله پلی‌آف و نیمه‌نهایی تیم‌های سایپا تهران و فولاد مبارکه سپاهان را از پیش رو برداشت تا حریف شهرداری ارومیه در دیدار نهایی لیگ برتر سال ۹۹ شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: