کد خبر: ۵۲۱۰۲۴
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۵

محمدرضا تندروان پس از پیروزی ۳ بر صفر مقابل شهرداری ارومیه گفت: در این مسابقه با آمادگی کامل ذهنی حضور پیدا کردیم.

به گزارش شفاف، دو تیم شهرداری ارومیه و فولاد سیرجان که موفق شده بودند حریفان خود را شکست دهند و در فینال لیگ برتر والیبال حضور پیدا کنند، در دومین بازی خود از ساعت ۱۷ در سالن فدراسیون والیبال به مصاف هم رفتند. 

در این رقابت فولاد سیرجان موفق شد در یک بازی قاطعانه با نتیجه ۳ بر صفر مقابل شهرداری ارومیه به پیروزی برسد. 

محمدرضا تندروان سرمربی فولاد سیرجان بعد از این پیروزی گفت: پس از بازی اول شب بسیار بدی را گذراندیم و صبح بعد از بازی اتفاقی افتاد که همگی هم قسم شدیم که برای این بازی تمام تلاش خود را انجام دهیم. در ۴۸ ساعت گذشته آنالیزهای لازم انجام شده و ریکاوری پس از باخت را انجام دادیم.

او افزود: در این مسابقه با آمادگی کامل ذهنی حضور پیدا کردیم. نکته مهم بازی این بود که از بازی گذشته درس گرفته و متوجه شدیم حتی اگر شش بر یک جلو باشید ممکن است شکست بخورید. همچنین درس گرفتیم در صورتی که شش بر یک عقب باشید خواهید توانست که به بازی برگردید و پیروز شوید. در این بازی چهار امتیاز عقب بودیم اما درس بازی گذشته کمک کرد که به بازی برگردیم.

تندروان ادامه داد: تیم شهرداری ارومیه بسیار قدرتمند بوده و تیمی است که برای قهرمانی بسته شده است. هزینه ای که در این تیم انجام شده نشان از عزم این تیم برای قهرمانی دارد و خیلی خوشحالیم که موفق شدیم در این بازی به پیروزی برسیم. 

این سرمربی در خصوص نکات فنی گفت: همانطور که ما آقای یلی را در بازی کنترل کردیم طبیعتا تیم مقابل ستاره تیم ما یعنی آقای کاظمی را کنترل کرد. باید بگویم که این کنترل بازیکن از دو تیم وجود داشت و ما توانستیم از بازیکن جایگزین استفاده کنیم. باید بگویم که تمام این کار ها در بازی های گذشته انجام شده بود اما با خود باوری بیشتری در این بازی قدم گذاشتیم و بر روی بحث روحی و روانی کار کردیم. 

تندروان در خصوص بازی سوم این رقابت ها گفت: برای ریکاوری برد در این بازی خود را آماده خواهیم کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: