کد خبر: ۵۲۱۰۲۷
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۰

سردا اشتری درباره تمهیدات پلیس برای چهارشنبه سوری و سفر‌های نوروزی توضیحاتی داد.

به گزارش شفاف، سردار حسین اشتری فرمانده ناجا با اشاره به آخرین چهارشنبه سال و سفر‌های نوروزی اظهار کرد: توصیه ما به خانواده‌های عزیز و فرزندانشان این است که مراقب سلامت خودشان، همسایه‌ها و مردم باشند تا خدایی ناکرده در این چهارشنبه سوری اتفاقی رخ ندهد که سال جدید را با نگرانی شروع کنند و انشالله با سلامت این شب را بگذارنند.

وی ادامه داد: از طرفی هم نیروی انتظامی اعلام کرده که هیچ تجمعی برای چهارشنبه آخر سال نباید شکل بگیرد و اگر تحرکات خاصی شکل بگیرد ما طبق قانون برخورد خواهیم کرد، و اگر خودرو‌هایی هم بیایند و برای مردم آزار و اذیت ایجاد کنند تا ۱۵ فروردین توقیف خواهند شد.

سردار اشتری گفت: البته مردم ما طی سال‌های گذشته همکاری خیلی خوبی را داشتند و امیدواریم امسال هم همکاری خوبی با پلیس داشته باشند و باعث نگرانی و ناراحتی برای مردم نشوند. سلامت، امنیت و آرامش مردم برای ما مهم است و خط قرمز ما امنیت مردم است و ما هم در کنار مردم هستیم و انشاالله مشکلی پیش نمی‌آید.

وی درباره سفر‌های نوروزی اظهار کرد: بر اساس دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا برای شهر‌هایی که محدودیت اعلام شده، باید مردم رعایت کنند و در نقاطی هم که محدودیت ندارند باید دستورالعمل‌ها رعایت شود. توصیه ما این است که سفر‌های غیرضروری انجام نشود و برای سلامتی خودشان و خانواده باید رعایت کنند تا این ویروس از بین برود و ما دیگر شاهد این بیماری در سال آینده نباشیم.

انتهای پیام /

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: