کد خبر: ۵۲۱۰۴۵
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵

نوروز سال ۱۴۰۰ فصل چهارم مستند «ایرانگرد» روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت.

به گزارش شفاف،  به نقل از روابط عمومی شبکه یک، در فصل جدید «ایرانگرد» که نوروز ۱۴۰۰ در ۱۰ قسمت پخش می‌شود، طبیعت استان‌های اردبیل، خوزستان، لرستان، هرمزگان، سمنان و کرمان با خلق تصاویری زیبا نمایش داده می‌شود.

جواد قارایی خالق این مستند درباره تولید فصل چهارم «ایرانگرد» اظهار کرد: ما این فصل را با پنج دوربین پیشرفته و با کیفیت ۴ K تصویربرداری کرده ایم و به صورت اچ دی با کیفیت بالا پخش خواهد شد.

وی تعداد کلی فصل چهار را ۲۰ قسمت اعلام کرد و افزود: به علت شرایط همه گیری کرونا و البته ابتلای خودم و ۲ تن از همکاران به بیماری، روند تولید قدری به تأخیر افتاد و به امید خدا پس از پخش این ۱۰ قسمت در ایام نوروز، قسمت‌های بعدی در صورت آماده شدن از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

قارایی با اشاره به حمایت مدیر شبکه یک در تولید این اثر، تصریح کرد: در مستند «ایرانگرد»، ما همانند سه فصل گذشته، مردم شناسی و آشنایی با اقوام مختلف دلیر و اصیل ایرانی و طبیعت بی نظیر مناطق مختلف و باصفای ایران عزیز را در بهترین فصول و بهترین زمان برای بینندگان روایت می‌کنیم.

مستند «ایرانگرد» به تهیه کنندگی و اجرای جواد قارایی کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما است که همزمان با نوروز ۱۴۰۰ در ۱۰ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای روی آنتن می‌رود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: