کد خبر: ۵۲۱۰۷۲
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۴

جایزه طلایی بهترین فیلم بخش آسیایی جوایز فیلم کوتاه و ویدئوی مستقل هنگ کنگ به فیلم کوتاه «آخر هفته» رسید.

به گزارش شفاف، «آخر هفته» در ادامه حضور موفق بین المللی خود در جوایز فیلم کوتاه و ویدئوی مستقل هنگ کنگ، جایزه طلایی بهترین فیلم کوتاه بخش آسیایی را از آن خود کرد.

این فیام اولین ساخته آریو متوقع است که در بخش رقابتی بیست و ششمین دوره این رویداد سینمایی (awards۲۰۲۱)) از میان ده فیلم فینالیست، جایزه طلایی بهترین فیلم کوتاه داستانی در بخش آسیایی را از آن خود کرد.

همچنین فیلم‌های کوتاه «ملاقات»، «تابوت‌ساز» و«جهان مینا» به عنوان دیگر نمایندگان سینمای ایران در این جشنواره با دیگر آثار از سراسر جهان به رقابت پرداختند.

بازیگران فیلم کوتاه «آخر هفته» فردین قادری، مصطفی لطیفی خواه، سحر طاهرخانی، ملیحه اسفندیاری و بردیا شریعتی هستند.

در خلاصه داستان «آخر هفته» آمده است : دو خانواده برای گذراندن تعطیلات به پارک رفته اند ولی مشخص می شود که آنها برای کار دیگری آنجا هستند و ...

دیگر عوامل فیلم کوتاه «آخر هفته» عبارتند از طراحی و ترکیب صدا : پدرام بابایی، صدابردار : شهاب رضایی، جلوه های ویژه : مصطفی اوصانلو، مدیر تولید : آریانا نیکونژاد، مشاور رسانه ای : باران بن‌یاسین، دستیار فیلمبردار : آرمین متوقع ، طراح پوستر: مریم برادران و مترجم : هدی عمیدی.

فیلم کوتاه «آخر هفته» پیش از این چندین حضور بین المللی داشته و موفق به کسب جوایز از جشنواره ایندیفست آمریکا و جایزه جشنواره نشویل آمریکا  شده است. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: