کد خبر: ۵۲۱۰۹۵
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۲

سرمربی تیم بسکتبال ذوب‌آهن گفت: در بازی مقابل شورا و شهرداری قزوین با تمرکز و انگیزه بالا وارد زمین شدیم.

به گزارش شفاف، امروز (دوشنبه) ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ تیم بسکتبال ذوب‌آهن اصفهان موفق شد با کسب دومین پیروزی مقابل شورا و شهرداری قزوین، جواز حضور در مرحله دوم پلی‌آف لیگ برتر را کسب کند.

فرزاد کوهیان سرمربی تیم ذوب‌آهن درباره برتری شاگردانش گفت: همانطور که از قبل پیش‌ بینی می‌کردیم، بازی سخت و ‌نزدیکی را مقابل تیم شهرداری قزوین داشتیم، اما خوشبختانه موفق به کسب دومین پیروزی و صعود به دور بعد شدیم.

او همچنین ادامه داد: همانند بازی دوم با تمرکز و انگیزه بیشتری وارد زمین شدیم و با کنترل جریان بازی در طول مسابقه، به برد رسیدیم. تیم و بازیکنان ما می‌خواستند برنده این دیدار شوند و با همه‌ توان وارد زمین شدند. بهتر از حریف بودیم و برنده شدیم.

سرمربی تیم ذوب‌آهن با تمجید از تیم شهرداری قزوین گفت: همانطور که از بازی‌های قبل هم مشخص بود، تیم قزوین یک تیم جنگنده و پر تلاش است که کار را سخت می‌کرد، اما خوشبختانه تمرکزمان را از دست نداده و خصوصا در کوارتر پایانی بهتر کار کردیم که نتیجه آن ‌کسب پیروزی بود.

تیم ذوب‌آهن در حالی جواز حضور در دور بعد را کسب کرد که بازی نخست را به حریف واگذار کرده بود. شاگردان کوهیان بازی‌های دوم ‌و سوم را بردند تا ۲ بر یک برنده سری مرحله نخست پلی‌آف شوند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: