کد خبر: ۵۲۱۱۸۴
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵

مسابقات هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۶ امروز آغاز می‌شوند.

به گزارش شفاف، هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال امروز با برگزاری ۳ دیدار حساس آغاز می‌شود.

ماشین سازی تبریز- استقلال/ ساعت ۱۶

تیم قعر نشین ماشین سازی در وضعیت بحرانی به سر می‌برد. این تیم تبریزی هفته گذشته با شکست برابر ذوب آهن با ۹ امتیاز در انتهای جدول رده بندی قرار دارد.

 سبزقبایان تبریزی قصد دارند از میزبانی خود در بازی نهایت استفاده را ببرند و با پیروزی برابر آبی پوشان پایتخت شگفتی خلق کنند، اما کار سختی پیش رو دارند.

تیم ماشین سازی چیزی برای از دست دادن ندارد به همین علت بازی انتحاری را در دستور کار قرار می‌دهد تا بتواند از حریف خود امتیاز بگیرد.

مهدی پاشازاده، سرمربی تیم ماشین سازی از سمت خود استعفا کرد و محمد سعید اخباری بار دیگر هدایت سبزقبایان تبریزی را برعهده گرفت.

ماشین سازی تبریز- استقلال؛ شاگردان مجیدی با ماشین به دنبال سرخپوشان/ پرسپولیس- نفت مسجد سلیمان؛ شاگردان یحیی به نفت رسیدند

در آن طرف، تیم فوتبال استقلال با هدایت فرهاد مجیدی سرمربی جدید خود هفته گذشته  برابر فولاد به برتری دست یافت و با کسب ۳۰ امتیاز و قرار گرفتن در جایگاه سوم به کورس مدعیان قهرمانی برگشت.

آبی پوشان پایتخت قصد دارند برابر حریف ته جدولی خود به برتری دست یابند تا در کورس مدعیان قهرمانی باقی بمانند و سال ۹۹ را با پیروزی به پایان برسانند و به هواداران خود عیدی بدهند.

ماشین سازی تبریز- استقلال؛ شاگردان مجیدی با ماشین به دنبال سرخپوشان/ پرسپولیس- نفت مسجد سلیمان؛ شاگردان یحیی به نفت رسیدند

پیکان- ذوب آهن / ساعت ۱۶

تیم فوتبال پیکان هفته گذشته برابر پدیده خراسان شکست خورد و با ۲۱ امتیاز در جایگاه یازدهم قرار گرفت.

شاگردان مهدی تارتار قصد دارند با برتری برابر ذوب آهن شکست هفته گذشته خود را جبران کنند.

در آن طرف، تیم فوتبال ذوب آهن هفته گذشته برابر ماشین سازی پیروز شد و با ۱۴ امتیاز در جایگاه چهاردهم قرار گرفت.

شاگردان حسینی وضعیت خوبی در جدول رده بندی ندارند و قصد دارند برابر خودرو سازان به برتری برسند تا با پیروزی سال ۹۹ را به پایان برسانند.

ماشین سازی تبریز- استقلال؛ شاگردان مجیدی با ماشین به دنبال سرخپوشان/ پرسپولیس- نفت مسجد سلیمان؛ شاگردان یحیی به نفت رسیدند

نساجی مازندران- سایپا/ ساعت ۱۶

تیم فوتبال نساجی مازندران در وضعیت بحرانی به سر می‌برد و با کسب ۱۰ امتیاز در جایگاه پانزدهم قرار گرفته و یکی از نامزدهای سقوط به لیگ دسته یک است.

نساجی هفته گذشته برابر تراکتور شکست خورد و مجید جلالی بعد از آن بازی از سمتش استعفا کرد و ساکت الهامی جایگزین او شد.

ساکت الهامی در اولین تجربه سرمربیگری خود در تیم نساجی به موفقیت دست یافت و تیمش در جام حذفی  برابر  سایپا در یک بازی دراماتیک و در ضربات پنالتی توانست به برتری برسد و به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی راه یابد.

در آن طرف، تیم فوتبال سایپا هفته گذشته برابر نفت مسجد سلیمان به تساوی بدون گل دست یافت و با ۱۸ امتیاز در جایگاه سیزدهم قرار گرفت.

نارنجی پوشان سایپا قصد دارند با برتری برابر حریف شمالی خود دست پر به تهران برگردند، اما کار سختی در چمن مصنوعی ورزشگاه وطنی پیش رو دارند.

طبق برنامه قرار بود بازی فولاد و گل گهر سیرجان روز چهارشنبه برگزار شود، اما این بازی لغو شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: