کد خبر: ۵۲۱۲۲۸
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۵

رئیس جمهوری در آخرین جلسه هیئت دولت گفت: امیدواریم اقلیتی که در راه سنگ‌اندازی در برداشتن تحریم‌ها هستند، در ایام ماه شعبان توبه کنند.

                          روحانی: تاخیر در برداشتن تحریم خیانت است

 

به گزارش شفاف، حسن روحانی، رئیس جمهوری در آخرین جلسه هیئت دولت دوازدهم در سال 99 گفت: امروز شرایط برای شکسته شدن تحریم از هر زمان دیگر آماده‌تر است آمریکایی‌ها بارها اعلام کردند مسیر و دولت قبلی غلط بوده، شکست حداکثری منجر به شکست شده و اعلام کردند می‌خواهند به مسیر تعهد و برجام برگردند. البته حرف ما برای کافی نیست و ما منتظر عمل آنها هستیم.

او افزود: تاخیر در برداشتن تحریم خیانت است، هر جناح، جریان و گروهی که برداشتن تحریم‌ها را یک ساعت به عقب بیندازد، به هر دلیلی باشد، خیانت بزرگ نسبت به ملت ایران است و این ننگ ابدی برای آن جناح، جریان و گروه در تاریخ ایران باقی می‌ماند. تحریم تضییع حقوق مردم است و باید جلوی تضییع حقوق مردم را بگیریم. امیدواریم اقلیتی که در راه سنگ‌اندازی در انجام این کار هستند، در ایام ماه شعبان توبه کنند. در آستانه عید هستیم و عیدی که به مردم می‌دهند، این است که دست از تخریب بردارند. دولت هم بلد است، هم می‌داند و هم قادر است این تحریم را پایان دهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: