کد خبر: ۵۲۱۲۶۶
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲

۳۴ ویژه برنامه تحویل سال و بیش از ۲۷ هزار دقیقه برنامه‌های مختلف تلویزیونی، به مناسبت نوروز ۱۴۰۰ از سیمای مراکز استانی رسانه ملی پخش می‌شود.

به گزارش شفاف، به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، همزمان با واپسین ساعت‌های سال ۹۹ و لحظات شروع سال ۱۴۰۰، برنامه‌های مختلف تلویزیونی از سیمای مراکز استانی پخش می‌شود.

بر این اساس در سیمای مراکز استان‌ها و برای لحظه سال تحویل و نوروز ۱۴۰۰ علاوه بر برنامه‌های روتین که به مناسبت فرارسیدن سال نو و نوروز تولید و پخش می‌شوند، ۳۴ ویژه برنامه سال تحویل به مدت ۹ هزار و ۵۰۰ دقیقه و ۵۰۵ ویژه برنامه به مدت ۲۷۱۰۲ دقیقه نیز پخش خواهد شد.

علاوه بر اینها ارتباط تصویری با حرم‌های مطهر در مراکز مشهد، قم و شیراز در ساعات منتهی به تحویل سال از ساعت ۱۰ تا ۱۴ و ارتباط های متعدد و اختصاصی با شبکه‌های استانی، ملی و شما در قالب ویژه برنامه تحویل سال در دستور کار قرار دارد.

عیدانه، ترنم بهار، بهار در بهار، نوروز گلی، نوروز ۱۴۰۰، گلستانه نوروز، سال نو احوال نو، یاز نفسی، بایرام گنجه لری، اینک بهار، یک یک بهار جان‌ها، لحظه تحویل، ایوان بهار، ۱۴۰۰ باهار، نوروزانه، چلچلا، صدای پای بهار و لحظه آغاز، برخی از عناوین این برنامه‌ها هستند.

در ویژه برنامه‌های نوروزی سیمای مراکز که بیشتر به صورت زنده پخش می‌شوند، مهمان‌های متعددی از جمله کارآفرینان، فعالان صنایع دانش‌بنیان، هنرمندان، ورزشکاران، کارشناسان، خیران و مدافعان سلامت و خانواده‌های شهدای مدافع امنیت و سلامت حضور پیدا می‌کنند.

از جمله بخش‌های این برنامه‌های تلویزیونی می‌توان به نمایش، گزارش، طنز، معرفی جاذبه‌های استان، توصیه‌هایی برای مقابله و پیشگیری کرونا، معرفی آداب و رسوم مردم مناطق مختلف ایران در نوروز با محوریت ترویج ساده‌زیستی و دوری از تجمل، گزارش هواشناسی، وضعیت راه‌ها، گفت‌وگو با پلیس راهنمایی و رانندگی و مسئولان اورژانس و ستاد کرونا اشاره کرد.

همچنین مقرر شده است با توجه به شیوع کرونا و لزوم پرهیز از سفر و ترویج شعار «در خانه بمانیم»، در بیشتر برنامه‌ها بخش‌هایی با تاکید بر همین مسئله و تبیین ضرورت انجام دید و بازدیدها به صورت مجازی گنجانده شود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: