کد خبر: ۵۲۱۲۷۸
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۹
درآستانه پنجاهمین سال آغاز به کار میهن و نوروز 1400؛

مدیرعامل گروه میهن گفت: قدردانی از پیشکسوتان و زحمات آنها وظیفه تمام مدیران فعلی و آتی گروه صنعتی میهن است.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی میهن، آیین تقدیر از بازنشستگان گرانقدر گروه میهن با هدف تکریم و قدرشناسی از سال ها زحمات این عزیزان پر تلاش با حضور حاج ایوب پایداری بنیانگذار گروه صنعتی میهن، مهندس ابوالفضل پایداری مدیرعامل این گروه، مهندس نیکخواه قائم مقام و جمعی از مدیران و همکاران برگزار شد.

آیین تقدیر از بازنشستگان گروه صنعتی میهن برگزار شد

در این مراسم، تقدیرنامه و هدایایی توسط حاج ایوب پایداری و مهندس ابوالفضل پایداری به بازنشستگان گروه صنعتی میهن اهدا شد.

حاج ایوب پایداری بنیانگذار گروه صنعتی میهن، در این جمع صمیمی که یکی از لحظات درخشان در کارنامه کارآفرینی هر گروه صنعتی به شمار می رود، از تلاش و همت همکاران و یاران این گروه در سال های طولانی فعالیت خود قدردانی ویژه کرد.

 

مهندس ابوالفضل پایداری مدیرعامل گروه صنعتی میهن نیز در این مراسم با بیان اینکه قدردانی از پیشکسوتان و زحمات آنها وظیفه تمام مدیران فعلی و آتی این گروه است، اظهار داشت: گروه صنعتی میهن، یک خانواده بزرگ صنعتی است و درست مثل یک خانواده، باید صفا و صمیمیت و قدرشناسی در همه ابعاد آن موج بزند.

وی همچنین بر بهره بردن از تجربیات پیشکسوتان و بازنشستگان مجموعه گروه صنعتی میهن تاکید ویژه کرد.

آیین تقدیر از بازنشستگان گروه صنعتی میهن برگزار شد

این آیین صمیمی و خاطره انگیز با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در سالن اجتماعات شهر لبنیات میهن برگزار شد و با گرفتن عکس های یادگاری فردی و جمعی مهمانان به همراه بنیانگذار گروه صنعتی میهن، و  ثبت این لحظات به یادماندنی به پایان رسید.

آیین تقدیر از بازنشستگان گروه صنعتی میهن برگزار شد

خاطرنشان می شود: سال 1400 مصادف است با پنجاهمین سال آغاز به کار گروه صنعتی میهن؛ از روزی که بنیانگذار این گروه، حاج ایوب پایداری با یک چرخ سیار فروش بستنی کار خود را آغاز کرد حدود نیم قرن می گذرد و امروز، این مجموعه برای بیش از 25 هزار هم میهن عزیزمان فرصت اشتغال ایجاد کرده است.

*رپورتاژ آکهی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: