کد خبر: ۵۲۱۳۳۷
تاریخ انتشار: ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۷

رئیس بنیاد مستضعفان در پیام نوروزی خود به مناسبت فرارسیدن سال ۱۴۰۰، ضمن تذکر نسبت به استفاده از امکانات بنیاد مستضعفان برای مقاصد انتخاباتی گفت: تولید، در بنیاد مستضعفان فراتر از برنامه مصوب، محقق شد.

به گزارش شفاف، سید پرویز فتاح در پیام نوروزی سال 1400 با اشاره به مقارن شدن سال جدید، با ماه شعبان المعظم و اعیاد شعبانیه، فرا رسیدن سال جدید را به همه کارگران، پرسنل و مدیران بنیاد مستضعفان در سراسر کشور تبریک گفت و با تأکید بر سختی سال 99 و شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: ما در سال 99، سال سختی را پشت سر گذاشتیم که یکی از دلایل آن، شیوع ویروس کرونا بود؛ ویروس منحوسی که به واسطه شیوع آن، متاسفانه 6 نفر از همکارانمان را از دست دادیم و من درگذشت این عزیزان را تسلیت عرض می‌کنم.

رئیس بنیاد مستضعفان ادامه داد: سال گذشته سال سختی بود؛ از نظر اینکه شدت تورم و رشد قیمت ها، فشار را بر روی مردم و جامعه بیشتر کرد و از آن طرف هم، ترامپ ملعون در ماه آخر ریاست جمهوری خودش، بنده، مدیران و شرکتهای بنیاد مستضعفان را مجدداً در لیست تحریم‌ها قرار داد.

وی خطاب به کارگران و تمامی پرسنل بنیاد مستضعفان تأکید کرد: با این وجود، تلاش شما همکاران و همت شما عزیزان باعث شد تا کارنامه درخشانی را در پایان سال ارائه دهیم و خوشبختانه ما توانستیم به فرمایش رهبری عزیز که سال گذشته را به نام «جهش تولید» نامگذاری کرده بودند عمل کنیم و تولید، در بنیاد مستضعفان فراتر از برنامه مصوب، محقق شد و این جز با لطف الهی و همت و کار شبانه‌روزی شما عزیزان میسر نبود.

فتاح با تقدیر و تشکر از تلاش‌های شبانه روزی کارگران و پرسنل بنیاد مستضعفان در سال گذشته گفت: ما نیز در سال گذشته سعی کردیم در پرداخت‌های مناسبتی، ملاحظاتی را در سطح عمومی بنیاد مستضعفان داشته باشیم و علاوه بر آن، بنیاد مستضعفان در طول شیوع کرونا، توانست خدمت جانانه و خوبی را به اندازه وسع خود به اقشار محروم و آسیب‌پذیر ارائه دهد.

رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به برنامه‌ریزی‌های خوب انجام شده در هیئت امنای بنیاد برای سال 1400 تصریح کرد: انشالله ما در سال 1400، جهش بالاتر و تولید بیشتری را شاهد خواهیم بود و عملکرد ما نشان داد که تحریم‌ها به جایی نمی‌رسد و علاوه بر همت و کار جهادی شما عزیزان، اتکا به جوانان، تکیه به فناوری‌ها و تمرکز بر حوزه دانش بنیان، ما را بی نیاز خودکفا کرد.

وی با اشاره به تعطیلات ابتدایی سال، فرارسیدن ماه مبارک رمضان و تغییر ساعت کاری و البته فصل سیاسی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در 3 ماهه نخست سال 1400  اظهار کرد: ما باید سال جدید را با شتاب بیشتری در کار و تولید آغاز کنیم و با بسیج همگانی و همت و تلاش شبانه روزی، اجازه ندهیم مشکلی در تولید و امنیت غذایی مردم ایجاد شود تا مردم بتوانند با شور و شوق و حضور حداکثری، حماسه دیگری را در پایان خرداد ماه رقم بزنند و به همه دنیا و استکبار ثابت کنند این فشارها باعث نمی‌شود میدان را خالی کنند.

فتاح افزود: این انقلاب همیشه با حضور مردم پیش رفته است و این حضور باعث عقب نشینی دشمن شده است و ما راهی جز دموکراسی و مشارکت در انتخابات نداریم و این مسیری است که امام راحل و قانون اساسی برای ما تعیین کرده است و رهبری عزیز هم از ما حضور حداکثری را خواسته است.

وی با تأکید بر ممنوعیت هرگونه استفاده از امکانات بنیاد مستضعفان برای امور سیاسی بخصوص در فصل رقابت‌های انتخاباتی 1400 گفت: ما باید مراقبت کنیم کسی از اموال و امکانات بنیاد مستضعفان، برای امور سیاسی یا سکوی دیگران استفاده نکند و ما این موضوع را بخشنامه خواهیم کرد و همه عزیزان بایستی در این زمینه مراقبت لازم را داشته باشند.

رئیس بنیاد مستضعفان اضافه کرد: البته اگر وزارت کشور و سایر دستگاه‌های مسئول برگزاری انتخابات، بخواهند از اماکن، همکاری و امکانات بنیاد مستضعفان استفاده کنند، با مجوزهای صادر شده بلامانع خواهد بود.

فتاح در پایان ضمن تبریک مجدد سال 1400 هجری شمسی، خواستار سلامتی رهبر انقلاب و پیروزی ملت ایران از درگاه خداوند متعال شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: