کد خبر: ۵۲۱۴۲۱
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۱

مهاجم اسپانیایی به اخبار و شایعات مربوط به جدایی کریس رونالدو از یوونتوس واکنش نشان داد.

به گزارش شفاف، پس از انتشار خبرهایی مبنی بر احتمال جدایی کریس رونالدو در پایان فصل از یوونتوس، آلوارو موراتا هم تیمی اسپانیایی او درباره آینده همبازی پرتغالی خود صحبت کرد.

نام رونالدو اخیراً با ترک یوونتوس و بازگشت به رئال مادرید پیوند خورده است، کریس در 3 فصل متوالی نتوانست با بانوی پیر به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دست یابد و در این فصل هم خیلی زود با شکست مقابل پورتو از رسیدن به 8 تیم برتر اروپا بازماند.

موراتا در پاسخ به این سوال که آیا رونالدو می‌خواهد تورین را ترک کند، اظهار داشت: من فکر نمی‌کنم که او به خواهد به باشگاه دیگری برود. البته او قبلاً فینال لیگ قهرمانان را در رئال بدست آورده و اگرچه این اتفاق در یوونتوس نیفتاد ، اما او در تیم خوشحال است. البته ما در مورد همه چیز صحبت می کنیم، به جز فوتبال، واقعاً.

موراتا درباره اینکه در این فصل چه تیمی عنوان قهرمانی در لالیگا را بدست می‌آورد؟ عنوان کرد: اتلتیکو بدون هیچ شک و تردیدی آن را بدست می‌آورد.

موراتا به صورت قرضی از اتلتیکو مادرید در یوونتوس بازی می‌‌کند ، اما به نظر می رسد او پس از پایان قرض خود می‌خواهد با بیانکونری ادامه دهد.

وی در پایان گفت: من در اتلتیکو خوشحال بودم و اکنون در یوونتوس خوشحالم. به طور کلی در ایتالیا خوشحالم. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار