کد خبر: ۵۲۱۴۷۵
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۸

ساسان اکبری، قهرمان حرفه‌ای موتور ریس کشورمان در رابطه با اتفاقات سال ۱۳۹۹ توضیحاتی داد.

 

به گزارش شفاف، ساسان اکبری، قهرمان جهانی حرفه ای رشته موتور ریس کشورمان در گفت و گویی، در رابطه با اتفاقات سال ۹۹ بیان کرد: در سالی که گذشت اتفاقات تلخ زیادی در کشورمان افتاد. ما در این سال از مسابقات دور بودیم، اما فدراسیون توانست در این سال ۴ مسابقه را برای ما برگزار کند. آخرین مسابقه‌ای که در سال ۹۹ شرکت کردیم در ورزشگاه تختی برگزار شد که از بین ۳۰ موتور سوار من توانستم عنوان قهرمانی را کسب کنم.

وی ادامه داد: یکی دیگر از مسابقاتی که در سال ۹۹ شرکت کردم، رقابتی بود که به یاد سردار سلیمانی برگزار شد و حضور من در آن مسابقه نمادین بود. آن مسابقه در ورزشگاه آزادی برگزار شد و من هم به طور نمادین شرکت کردم تا جوانان انگیزه بیشتری برای رقابت داشته باشند. به همین دلیل از خط پایان عبور نکردم تا دوستانم همگی رد شدند و سپس من از خط رد شدم.

کار فدراسیونی که با سرپرست اداره شود، سخت است

اکبری در خصوص عملکرد  فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری در سال ۹۹ اظهار کرد: در این سال فدراسیون مدتی با حضور سرپرست اداره شد، مدتی را با دبیر و حالا هم صاحب رئیس شده است. نمی‌توان از فدراسیونی که با سرپرست اداره می‌شود، تعریف کرد. فدراسیونی را که سرپرست اداره کند، وضعیت جالبی نخواهد داشت. امیدوارم با آمدن مازیار ناظمی وضع فدراسیون بهتر و به موتور سواران توجه بیشتری شود.

سنگین سواران می‌توانند به خیابان‌ها بیایند

قهرمان موتور ریس کشورمان دروغ سیزده را این گونه بیان کرد: موتور سنگین آزاد شد و موتور‌های سنگین از امروز می‌توانند به خیابان‌ها بیایند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: