کد خبر: ۵۲۱۵۲۴
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۳

آزاده نامداری یکی از مجریان سابق صدا و سیما درگذشت

به گزارش شفاف، آزاده نامداری یکی از مجریان سابق صدا و سیمادرگذشت. هنوز جزئیات بیشتری از دلیل فوت وی در دسترس نیست.

خالدی سخنگوی اورژانس کشور در گفت و گویی،  با اعلام اینکه ماموران اورژانس پس از ورود به منزل و تایید فوت خانم نامداری جسد وی را بررسی کردند، گفت: پیکر خانم نامداری جراحت ظاهری نداشته و جسد جهت بررسی تخصصی علت فوت به پزشکی قانونی تحویل داده شده است.

آزاده نامداری کار خود را با همکاری با شبکه زاگرس (کرمانشاه) آغاز کرد و سپس به تهران آمد و در برنامه خط مستقیم شبکه تهران به اجرا در تلویزیون ادامه داد. او مجری برنامه غیرمنتظره شد که روز‌های شنبه تا چهارشنبه از شبکه دو سیما پخش می‌شد، وی با این برنامه به شهرت زیادی رسید

او اجرای برنامه ورزش امروز شبکه جام جم ۱ و همچنین اجرای برنامه شب نشینی از شبکه جهانی جام جم، برنامه‌های مناسبتی، برنامه رادیو هفت و برنامه صبحی دیگر از شبکه آموزش را در کارنامه خود داشت.

بر اساس پیگیری‌هایی، پیکر آزاده نامداری جراحت نداشته است و نیرو‌های اورژانس پس از تماس اعضای خانواده او در ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه بر بالین وی حاضر می‌شوند

یک منبع آگاه نیز در گفتگویی، اعلام کرده است که ۲۴ ساعت از فوت پیکری که متعلق به آزاده نامداری است، می‌گذرد.

به گفته این منبع ،خانواده این مجری صداوسیما در چالوس بودند و چند روزی او تنها بوده است و پدر این خانم با اورژانس تماس می‌گیرد.در بررسی‌های بیشتر از پیکر معلوم شده آزاده نامداری خودکشی کرده است و بیشتر از ۲۴ ساعت از فوت وی می‌گذرد.

قاضی شهریاری سرپرست دادسرای جنایی در گفتگویی،  عنوان کرده هیچ یافته‌ای مبنی بر خودکشی یا قتل مرحومه آزاده نامداری وجود ندارد.

 

به گفته قاضی شهریاری، هیچگونه آثار ضرب و جرحی بر روی پیکر خانم نامداری یافت نشده و علت فوت وی، منوط به آزمایش‌های سم‌شناسی و آسیب‌شناسی است که توسط پزشکی قانونی صورت می‌گیرد.

 

این مقام قضایی در گفت وگویی،  نیز اعلام کرده که منزل آزاده نامداری هنگام کشف جسد به هیچ عنوان به هم ریخته نبوده و جسد وی در پذیرایی روی مبل و توسط مادرش کشف شده است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: