کد خبر: ۵۲۱۶۵۹
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۶

ستاره دیدار تیم‌های بسکتبال نفت و ذوب‌آهن معتقد است، باخت شاگردان کوهیان، چیزی از ارزش‌های این تیم‌ کم‌ نمی‌کند.

به‌ گزارش شفاف، تیم بسکتبال نفت آبادان موفق شد با کسب دومین پیروزی مقابل ذوب‌آهن اصفهان، به عنوان سومین تیم راهی مرحله‌ نیمه‌نهایی لیگ برتر شود که محمد حسن‌زاده فوروارد تیم نفت، با کسب ۲۲ امتیاز و ۱۴ ریباند ضمن ثبت دبل‌دبل، با تاثیرگذاری ۳۲ ستاره زمین شد.

او در مورد این دیدار گفت: مسابقه امروز بازی سختی بود و به ناچار یک تیم باید حذف می‌شد و شاید آن تیم ما بودیم. با این باخت چیزی از شایستگی تیم ذوب‌آهن کم نمی‌شود چون آن‌ها یک مجموعه بسیار خوب هستند. شاید ما یک‌ مقدار تمرکز بیشتری داشتیم و تجربه ما به حریف چربید که رفته رفته به بازی مسلط شدیم.

ستاره ملی‌ پوش تیم نفت درباره عملکرد درخشانش در نیمه اول بازی نیز گفت: متاسفانه در شروع نیمه ‌دوم خطای من بالا رفت و روی نیمکت بودم، اما بازیکن جایگزین ما هم خوب بود. وقتی به زمین برگشتم سعی داشتم بیشتر در دفاع کمک کنم که متاسفانه پنج خطایی شده و سه دقیقه آخر بازی را از دست دادم.

او در مورد تقابل تیم‌های نفت و مهرام در مرحله نیمه‌نهایی نیز گفت: تیم مهرام نیاز به معرفی ندارد. بازیکنان خارجی خوب، ترکیب خوب و کادرفنی با دانش از صفت‌های تیم مهرام هستند. البته ما هم تیم خوبی هستیم که متاسفانه از ابتدای فصل بدشانسی آوردیم. به دلیل مصدومیت، بازیکنان تیم با هم نبودند و در ‌پلی‌آف بود که همه تیم دور هم جمع شدند.

حسن‌زاده تاکید کرد: هرچقدر که بازیکنان ما باهم بازی کنند هماهنگی از دست رفته را دوباره به دست می‌آوریم. در بازی قبل هم اشتباهاتی داشتیم اما باید زمان بگذرد که بهتر شویم. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: