کد خبر: ۵۲۱۶۹۱
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۱

مطمئنا همه کسانی که سودای مهاجرت در سر دارند، پیدا کردن آسان ترین کشور به عنوان مقصد مهاجرتی، برایشان یک دغدغه است.مهاجرت مسئله ایست که ذهن افراد بسیاری را در جامعه به خود مشغول می کند.هر ساله افراد زیادی کشورشان را ترک می کنند و به امید داشتن زندگی بهتر و با کیفیت تر، به سوی سرزمین جدیدیرهسپار می شوند. مهاجرت دلایل مختلفی دارد. ممکن است شما احساس کنید نمی توانید به اهدافی که دارید در کشور خودتان دست یابید و به جستجوی آن ها تا فراتر از مرزها بروید.

اما یک سوال بسیار مهمی که برای افراد مصمم به مهاجرت وجود دارد، این است که چه کشوری برای مهاجرت شان بهتر است؟ آسان ترین کشور برای مهاجرت کدام است و چگونه می توانند به آن برسند؟

توجه داشته باشید که انتخاب بهترین کشور به فاکتورهای بسیاری بستگی دارد. مثلا باید ببینید که کشور مورد نظرتان مهاجر پذیر است یا خیر؟ باید ببینید امکاناتی که به دنبالش هستید، در آنجا وجود دارد، یا خیر؟ اما نمی توان با قاطعیت گفت که کشوری برای مهاجرت راحت است. هر کشوری قوانین خودش را دارد و ذاتا مهاجرت فرآیند پر چالشی است. شما باید بدانید با توجه به اینکه ملیت ایرانی دارید، کدام کشور قوانین راحت تری برای پذیرش شما دارد؟

آسان ترین کشور برای مهاجرت کدام است؟

 

برای ایرانیان، آسان ترین کشور برای مهاجرت کدام است؟

به عنوان یک ایرانی بهتر است که به دنبال کشورهایی برای مهاجرت باشید، زبان انگلیسی در آن ها رایج باشد، مهاجر پذیر باشند و قوانین سختگیرانه ای برای مهاجران خارجی نداشته باشند. با توجه به این شرایط، اغلب ایرانیان کشورهای ترکیه، کانادا، استرالیا، برزیل، آلمان، اتریش، مالزی، انگلیس، نروژ و امارات متحده عربی را انتخاب می کنند.

این کشورها، سال هاست که ایرانیان را پذیرفته و همچنان پذیرای آن ها هستند. از طرفی بازار کار، شرایط زندگی و حقوق شهروندی را برای افراد مقیم در خاک شان به جا می آورند.

مثلا در کشوری مثل ترکیه، سختگیری چندانی برای اخذ اقامت و راه اندازی کسب و کار جدید وجود ندارد.و ایرانیان مقیم ترکیه بسیارند و شما می توانید هموطنان زیادی را در گوشه به گوشه ترکیه ببینید. استانبول و آنکارا دور شهر پرطرفداربرای مهاجرت ایرانیان هستند و برخورد دوستانه ای با مهاجران دارند.

هزینه‌های زندگی در ترکیه پایین است شما با حقوق دریافتی تان که به واحد لیر است، می توانید زندگی نسبتا خوبی را در این مقصد مهاجرتی تجربه کنید.

جالب است بدانید که کشورهایی همچون کانادا و برزیل هم قانون کسب تابعیت در بدو تولد فرزند را دارند و پیرو قانون خاک هستند. این بدان معناست که اگر شما فرزندتان را در یکی از این دو کشور به دنیا بیاورید، می توانید تابعیت فرزند خودتان و به طبع آن حق تابعیت برای خودتان را نیز بدست بیاورید.

همانطور هم که می دانید، کانادا یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای دنیاست. به طور کلی کشورهای مهاجر پذیری همچون استرالیا و کانادا، گزینه های خوبی برای مهاجرت هستند. امارات متحده عربی و آلمان هم که مهاجران ایرانی بسیاری را در خود جای داده اند، فرصت های شغلی بی نظیری را پیش پای آن ها می گذارند.

آسان ترین کشور برای مهاجرت کدام است؟

به آسان ترین کشورهای جهان مهاجرت کنید

تا به اینجا راحت ترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان را معرفی کردیم. اما باید بدانید که در سراسر جهان کدام کشورها به عنوان آسان ترین ها شناخته می شوند. بر اساس تحقیقات و آمار بدست آمده از سال 2020، کشور هایی که در ادامه به شما معرفی می کنیم، جزو بهترین گزینه های انتخابی هستند.

  • پاراگوئه
  • مکزیک
  • پاناما
  • کانادا
  • آرژانتین
  • سنگاپور
  • جمهوری دومنیکن

اگر قصد مهاجرت دارید، بهتر است که بررسی ها و تحقیقات لازم را قبل از هر گونه اقدامی، انجام دهید. اینترنت یک مکان ایده آل برای کسب اطلاع در همه زمینه هاست. شما با جستجو در میان سایت های گوناگون مهاجرتی و خبری همچون ساعت 24 می توانید دریابید که شرایط مهاجرتی کشورها به چه صورت است و در دنیا چه می گذرد. همچنین می توانید قوانین کشورها را که دائما به روز می شوند را بشناسید و برترین انتخاب را داشته باشید.

یکی از موسسات معتبر در زمینه مهاجرت هم موسسه مهاجرتی پارسی کانادا است که با سال ها تجربه حرفه ای و پرونده های موفق مهاجرتی با تیمی از برترین وکلای زبده کشور در اختیارتان است. در لینک زیر yun.ir/ff6bofمی توانید مقاله کاملی را در این سایت درباره بهترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان بخوانید و اطلاعات دقیقی در این زمینه بدست بیاورید. در نهایت باید بگوییم که مهاجرت، یکی از راه‌های رسیدن به آرزوها و اهدافی است که اکثر افراد در سر دارند. نه‌ تنها ما ایرانی‌ها، بلکه می‌توان گفت تمام افراد در سراسر جهان به‌ویژه مردم کشورهای جهان سوم، به دلایل مختلفی تصمیم به مهاجرت می‌گیرند.پس با دیدی باز و راهنمایی افراد متخصص، بهترین کشور را برای مهاجرت خود انتخاب کنید.

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: