کد خبر: ۵۲۱۷۶۱
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۶
رئیس قرارگاه نوروزی پلیس امنیت اقتصادی اعلام کرد

رئیس قرارگاه نوروزی پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بیش از ۸۵۴ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق و احتکاری و دستگیری ۳۵۶ متهم طی ۲۴ ساعت گذشته در کشور خبر داد.

به گزارش شفاف، سردار سهراب بهرامی در این باره گفت: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و در عمل به شعار سال جدید "تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها" کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی نسبت به بررسی فرآیند تأمین و توزیع اقلام ضروری، معیشتی و کالاهای اساسی توسط توزیع کنندگان عمده اقدام کردند.

وی افزود: کارآگاهان در بازرسی از انبارها و مراکز توزیع کالا، چندین مرکز تهیه و توزیع و انبارهای متخلف نگهداری کالاهای اساسی و مصرفی که اقدام به احتکار و قاچاق کالا می کردند را شناسایی و در بازرسی از آنها انواع کالای قاچاق و احتکاری از قبیل مواد غذایی، لوازم خانگی، لوازم آرایشی و بهداشتی، تجهیزات رایانه و تلفن همراه، اقلام پزشکی و دارو، پوشاک، روغن خوراکی، سیگار، نهاده های دامی و سوخت را طی۲۴ گذشته در کشور کشف کردند.
رئیس قرارگاه نوروزی پلیس امنیت اقتصادی ناجا تصریح کرد: کارشناسان ارزش کلی کالاهای مکشوفه را بیش از ۸۵۴ میلیارد ریال برآورد کردند و همچنین در این راستا ۱۵۱ خودرو توقیف و ۳۵۶ متهم دستگیر و به همراه پرونده متشکله، تحویل مراجع قانونی شدند.

براساس گزارش سایت پلیس، سردار بهرامی در پایان یادآور شد: پلیس امنیت اقتصادی ناجا از طریق مبارزه با قاچاق کالا و سایر جرایم اقتصادی در راستای ارتقای امنیت اقتصادی به صورت شبانه روزی در تلاش مضاعف بوده تا با ایجاد ثبات در کشور پشتیبان تولیدکنندگان داخلی و فعالان اقتصادی باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: