کد خبر: ۵۲۱۷۷۳
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۳

سومین جشنواره فصلی بین‌المللی «آرتونیست» با حضور ۵۴ کشور شرکت کننده به کار خود پایان داد.

به گزارش شفاف، سومین جشنواره آرتونیست با دبیرکلی داود یاراحمدی از هنرمندان کارتونیست مطرح ایرانی، طی دو دوره در فصل‌های تابستان و پاییز برگزار شد و دوره سوم این جشنواره با موضوع جهان پس از کرونا نیز با معرفی برگزیدگان از سوی داوران، به کار خود پایان داد.

برگزیدگان این دوره از جشنواره "آرتونیست" عبارتند از:

نفر اول: Seyran Caferli-azarbaijan
نفر دوم: Bahram Arjmandnia-iran
نفر سوم: doru axinte -romani

تقدیر شده ها:

julio angel-peru۱-
۲- Valentin Druzhinin-russia
۳- Pawel Kuczynsk-poland

در دو دوره گذشته مطرح‌ترین کارتونیست‌های جهان کار داوری این جشنواره را به عهده داشته اند.

داوری اولین دوره این جشنواره که با موضوع «کرونا» و «آزاد» در فصل تابستان برگزار شد، برعهده " آنجل بولیگان" از کشور مکزیک، " جیتت کاستانا" از اندونزی و"لوک دچیمائکر" از کشور بلژیک از هنرمندان مطرح کاریکاتوریست جهان بود.

همچنین "آرس (هرناندز گوئررو) " از هاوانا، " میشل مورو (گومز) " از مراکش و " عماد سانونی" از مراکش هیأت داوران دومین دوره (پاییز) این جشنواره بودند که آثار رسیده با موضوعات "ترامپ و انتخابات آمریکا" و "کرونا ویروس" را داوری کردند.

سومین دوره (زمستان) این جشنواره که با موضوع "جهان پس از کرونا" و "آزاد" بود، داوری آن را "ریکاردو فریرا" از پرتقال، "رندی بیش" از آمریکا و " فهد ال زدجالی" از کشور عمان قضاوت کردند.

چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی کارتون «آرتونیست» " به موضوع آموزش و تحصیلات پس از کرونا" می‌پردازد.

برگزیدگان سومین جشنواره آرتونیست معرفی شدند

گفتنی است جشنواره فصلی کارتون «آرتونیست»، یک جشنواره مردمی است که با سیاست گذاری تعدادی از کارتونیست‌های برگزیده و مطرح از سراسر جهان به مدت یک سال است که فعالیت خود را با مسئولیت داود یاراحمدی به صورت بین‌الملی آغاز کرده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار