کد خبر: ۵۲۱۷۷۸
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۶

سرمربی تیم آلومینیوم اراک درباره دیدار این تیم مقابل فولاد خوزستان توضیحاتی را بیان کرد.

به گزارش شفاف، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی مقابل فولاد خوزستان اظهار کرد: می‌دانستیم بازی بسیار سختی داریم و فولاد تیمی است که روی ۲۰ دقیقه اول بازی‌های خود بسیار تاکید دارد به همین دلیل سعی کردیم این زمان را از دست آن‌ها خارج کنیم و در کل روز خوبی داشتیم. چند بار به تیر دروازه زدیم و جدای از آن توانستیم موقعیت‌های خوبی را نیز در این بازی ایجاد کنیم.

منصوریان ادامه داد: ۲ موقعیت خوب هم فولاد داشت و در مجموع اگر توپ‌ها تبدیل به گل می‌شد باید بازی ۴ بر ۲ به نفع ما تمام می‌شد.

او گفت: بچه‌های ما نهایت سعی و تلاششان را کردند و به کل تیمم تبریک می‌گویم. در سه بازی کلین شیت کردیم و این اتفاق خوبی برای تیم ما است. البته قبل از بازی اتفاقی افتاد که تیم را دگرگون کرد. از هتل بیرون آمدیم و دیدیم که هوادار اراکی با فشفشه و پرچم آمده است؛ که این موضوع باعث افزایش انرژی برای بازیکنان ما شد.

سرمربی آلومینیوم ادامه داد: اگر می‌خواستم یک فلسفه روحی در تیمم پیاده کنم همین اتفاق قبل از بازی بود. یار دوازدهم ما را کامل به درون زمین هدایت کرد و به ما انرژی فوق العاده مثبتی داد. دست تک تکشان را می‌بوسم. امیدوارم شر ویروس کرونا هرچه سریع‌تر از کره زمین کم شود و ما با ۱۵ تا ۲۰ هزار هوادار شور واقعی را در ورزشگاه‌ها داشته باشیم.

سرمربی آلومینیوم در ارتباط با بی دقتی مهاجمان این تیم در این بازی گفت: بازیکنان من بی دقت نبودند. چهار بار توپ به تیرک خورد. خوش شانس نبودیم. اگر یکی از توپ‌ها گل می‌شد جریان بازی واقعا تغییر می‌کرد.

او ادامه داد:، من اینجا را نقطه عطف زندگی خود می‌دانم و می‌توانم آن را خیلی خوب با نفت رویایی خودم و ذوب‌آهن سال اول لیگ قهرمانان آسیا که بهترین تیم آسیایی شدیم، مقایسه کنم. احساس فوق‌العاده خوبی نسبت به آینده این تیم دارم.

علیرضا منصوریان افزود: تیم فولاد این هفته به لیگ قهرمانان آسیا می‌رود. برای مجموعه فولاد، سعید آذری، جواد نکونام و مهدی هاشمی نسب از صمیم قلب آروزی موفقیت می‌کنم. در هفته‌های آینده آن‌ها فولاد ایران هستند. در مجموع از کیفیت بازی راضی بودم، چون بازیکنان با جان و دل بازی کردند.

منصوریان در مورد جذب بازیکنان جدید برای تیم خود گفت: من اعتقاد ندارم که بریز و بپاش کنیم. این تیم آلومینیوم احتیاج دارد نیاز‌های خاصش برطرف شود. ما هم دوست داریم بازیکنانی بزرگ را خرید کنیم، اما باید به نیاز‌های تیم خود توجه کنیم.

او افزود: سعی کردم از ۲ بازیکن با تجربه استفاده کنم. برایم مهم نیست این بازیکن از لیگ یک یا لیگ ۲ می‌آید. کیفیت مهم است. ۴ بازیکن خوب گرفتیم. یک جوان زیر ۲۳ سال هم به ما اضافه می‌شود. فکر می‌کنم طاهر خانی پرسپولیس را اضافه کنیم. او کارنامه خوبی بین ستاره‌های پرسپولیس داشته و برای تیم ما کافی است. اعتقادم بر این است که بازیکن ۱۰۰ درصد بی انگیزه به درد تیم من نمی‌خورد، اما بازیکن ۶۰ درصد با انگیزه را می‌توانم صد کنم. در مجموع از عملکرد تیمم و نقل و انتقالاتمان راضی هستم.

سرمربی آلومینیوم در خصوص اینکه آیا هافبک بازیساز در لیست بازیکنان جذب شده تیمش وجود دارد، گفت:‌ بله، ما علیرضا چراغعلی را گرفتیم که مکمل خط هافبک باشد. اعتقادم این است اول باید فیزیکمان و بعد تاکتیک تیم را تغییر دهیم.

منصوریان گفت: از خداوند متعال می‌خواهم مردم ما در سال ۱۴۰۰ در آرامش کامل زندگی کنند. فوت خانم نامداری را هم به جامعه هنر و ایرانیان تسلیت عرض می‌کنم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: