کد خبر: ۵۲۱۸۹۸
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۱

مربی تیم فوتبال پدیده می‌گوید تیمش با استراتژی برابر پرسپولیس بازی‌کرد.

به گزارش شفاف، محمدرضا فاضلی پس از تساوی تیمش برابر پرسپولیس، اظهار کرد: به شرف بازیکنان با غیرت خودمان درود می‌فرستیم که با جان و دل بازی کردند. طبق برنامه پیش رفتیم و استراتژی داشتیم. حریف تیم قابل احترام و بزرگ است. آنها از تیم نیم فصل اول بهتر بازی می‌کنند اما ما هم با برنامه بازی کردیم و بعد از رسیدن به گل می‌توانستیم توسط بایرامی به گل بعدی برسیم که اگر این اتفاق رخ می‌داد، نتیجه بازی چیز دیگری می‌شد.

وی افزود: بعد از گلی که خوردیم پرسپولیس می‌توانست به گل دوم برسد. به تیم حریف هم خسته نباشید می‌گویم.

او همچنین گفت: استراتژی ما این بود که از عقب دفاع کنیم و گاهی هم قرار بود پیش برویم. گلی هم که زدیم روی یک چرخش توپ بود که توپ را به سمت راست بردیم و به گل رسیدیم.

او درباره اینکه گل‌محمدی گفته بود بلندی چمن ورزشگاه از قبل برنامه‌ریزی شده بود، گفت: ما در جریان نبودیم چون ما هم تیمی هستیم که روی زمین بازی می‌کنیم و گلی هم که زدیم روی زمین بود. این موضوع از قبل برنامه‌ریزی شده نبود و این موضوع را تایید نمی‌کنم.

فاضلی همچنین درباره داوری هم گفت: داوری در نیمه اول خوب بود اما در نیمه دوم جریان بازی تغییر کرد. داور قرار نیست برای تیم حریف پنالتی بگیرد. آقای صفایی مدیریت کرد و باعث شد تیم حریف پشت محوطه جریمه ما خطا بگیرد و در آخر به گل رسید. روی یک ضد حمله بازیکن حریف روی بازیکن ما خراب شد که باید پنالتی اعلام می‌شد. ۷۰ میلیون نفر بازی را می دیدند اما پدیده هم هواداران خودش را دارد و خواهش می‌کنم داوران روی جریان بازی مدیریت داشته باشند. ما روی این صحنه اعتراض داریم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: