کد خبر: ۵۲۱۹۵۰
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۴

زهرا سعیدی مبارکه نماینده مجلس دهم در آخرین روز ثبت نام انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی همراه با همسر خود و با حضور در فرمانداری تهران از حوزه انتخابیه تهران کاندیدا شد.

به گزارش پایگاه خبری شفاف نیوز، زهرا سعیدی مبارکه نماینده مجلس دهم در آخرین روز ثبت نام انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی همراه با همسر خود و با حضور در فرمانداری تهران از حوزه انتخابیه تهران کاندیدا شد.

وی که دارای مدرک دکتری مهندسی صنایع و دو فوق لیسانس مهندسی صنایع و مهندسی مالی است بعد از ثبت نام در جمع خبرنگاران گفت: بعد از فوت مرحومه فاطمه رهبر نماینده منتخب تهران در مجلس یازدهم و با توجه به اینکه این در دوره تعداد بانوان از مجلس قبل برخلاف ادوار گذشته که معمولا تعداد بانوان بیشتر از دور قبل خود می بود، تعداد کمتر هم شده، احساس کردم که باید جای خالی ایشان با یک خانم پر شود و به همین دلیل داوطلب شدم تا در صورت رای اعتماد مردم تهران به خصوص زنان و‌ جوانان در عرصه قانونگذاری و نظارت بر اجرای قانون، مدافع حقوق جوانان و بانوان باشم.
سعیدی در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید، شما به عنوان جوان دهه شصتی با سابقه یک دوره نمایندگی مجلس چه برنامه ای برای حضور مجدد در پارلمان دارید، گفت: اعتقاد قطعی من این است که مجلس در راس أمور است و باید همچنان در راس أمور باشد که پیشنهاد حقیر در طرح ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان و جایگزین شدن بیش از ۸۰۰۰ جوان با بازنشستگان در رده های مدیریتی بود.

همچنین برخی اقدامات اساسی اقتصادی نیمه تمام از جمله مالیات برعایدی سرمایه خصوصا مسکن که مجلس یازدهم میراث دار آن است را باید با الویت در دستور مجلس قرار دهیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: