کد خبر: ۵۲۲۱۵۷
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶

در راستای تامین رفاه وتسهیل در بهره مندی توان یابان از خدمات شهری، و تحقق شعار« تهران ،شهری برای همه» ۸ ساختمان اداری و فرهنگی منطقه دو پایتخت مناسب سازی شد.


به گزارش شفاف،  محمد رضا کرمی، معاون فنی و عمران منطقه ۲ شهرداری تهران گفت: با توجه به سیاست های مدیریت شهری در دسترس پذیری فضاهای شهری شهروندان ، به خصوص افراد کم توان ، طرح های مناسب سازی معابر وفضاهای شهری اجرایی شد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر مناسب سازی ۸ ساختمان تکمیل شده است افزود: تهیه و نصب هندریل در راه پله ها، رمپ ها، کابین آسانسورها، اجرای نوارهای بساوایی، همسطح سازی نقاط دارای اختلاف سطح، سرویس های بهداشتی، ترمز پله و شبرنگ پله و... از جمله اقدامات اجرایی در این زمینه است.

کرمی با اشاره به نصب دستگاه های ویلچر بر در ساختمان های اداری افزود: به منظور تهسهیل در دسترسی افراد کم توان ،در برخی از ساختمان ها که آسانسور وجود ندارد دستگاه های ویلچر دو منظوره شامل حمل دستگاه ویلچر و صندلی مخصوص حمل سالمند و کم توان تهیه و نصب شد.

 معاون فنی و عمران منطقه ۲ شهرداری تهران گفت: سرای محلات دریان نو، سپهر، مرزداران، شهرک آزمایش و همچنین ساختمان های اداری شهرداری منطقه ۲، معاونت فنی و عمرانی ، ساختمان شهرداری ناحیه ۳ ، معاونت خدمات شهری، انجام و مناسب سازی ساختمان معاونت اجتماعی نیز در دست اجرا است.

وی افزود: در تداوم اقدامات اجرایی در مناسب سازی فضاهای شهری ، بهسازی بوستان های نیما و ستارخان و همچنین ۴۸ محور در برنامه های منطقه پیش بینی شده است که در حال حاضر مناسب سازی ۵۷۰۰ متر طول از معابر تکمیل و به بهره برداری رسیده است .

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: