کد خبر: ۵۲۲۱۹۸
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۱

عباس پاشا گفت: جهت قطع زنجیره انتقال کرونا مدیریت محدودیت ها، رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، دورکاری، استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی ضرورت دارد.

به گزارش شفاف، غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران در نخستین جلسه شورای اداری در سال ۱۴۰۰ ضمن آرزوی سالی پر از نشاط و توام با سلامتی با اشاره به سیاست‌های معاونت توسعه استانداری تهران اظهار کرد: از دستگاه‌های استان انتظار می‌رود به منظور تحقق نظام اداری پاسخگو در راستای افزایش سرمایه‌های اجتماعی گام‌های مقتدرانه بردارند.

وی با اشاره به لزوم اصلاح و بازنگری در ساختار دستگاه‌های اجرایی افزود: تراکم جمعیت در استان تهران زیاد است و ساختار متناسب با جمعیت نیست؛ از این رو از مدیران دستگاه‌ها انتظار می‌رود با همکاری استانداری و سازمان توسعه و مدیریت استان از دستگاه‌های ملی مطالبه داشته باشند؛ ضمن اینکه جهت واگذاری وظایف از سطوح ملی به استانی و از استانی به شهرستانی اقدام شود، چراکه سبب تسهیل و تسریع امور می‌شود و افزایش اعتماد اجتماعی را به دنبال دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران عنوان کرد: توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی باید تسریع شود، چراکه کاهش تردد و سفر‌های درون شهری و قطع زنجیره کرونا را به دنبال دارد؛ در همین راستا ارائه استعلامات به صورت الکترونیکی و بر روی سامانه سیتاد به عنوان سامانه یکپارچه دولت باید صورت گیرد.

عباس پاشا گفت: شایستگی در انتصابات اولویت دارد و بر اساس مصوبه هیات وزیران و تاکید استاندار تهران هر گونه انتصابات در شهرستان‌ها باید با هماهنگی فرمانداران صورت گیرد؛ به علاوه بهبود در نظام فناوری‌ها و تحقق شعار سال با احصا و آسیب شناسی در حوزه کسب و کار صورت گیرد که این امر نیازمند زیرساخت در حوزه ارائه خدمات است.

وی با اشاره به ضرورت صیانت از حقوق شهروندان در نظام اداری و تکریم ارباب رجوع ادامه داد: ملاقات مدیران با ارباب رجوع به صورت هفتگی مورد توجه قرار گیرد، ضمن اینکه ارتقا پاسخگویی، شفافیت و مقابله با گلوگاه‌های فساد در نظام اداری مورد تاکید است که در این زمینه ۱۷ گلوگاه فساد شناسایی شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران به اهمیت جشنواره شهید رجایی و لزوم ارتقا اهداف این جشنواره اشاره کرد و گفت: دستگاه‌ها در راستای تحقق شاخص‌های جشنواره شهید رجایی اقدام کنند؛ به علاوه در راستای ارتقا کمی و کیفی ۳۲۰ مرکز رفاهی و نمازخانه‌ها اقدامات مختلفی صورت گرفته است.

عباس پاشا تاکید کرد: جهت قطع زنجیره انتقال کرونا مدیریت محدودیت ها، رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، دورکاری، استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی و پرهیز از عادی انگاری ضرورت دارد و باید با دقت پیگیری شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار