کد خبر: ۵۲۲۲۵۸
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۲

هفته نوزدهم لیگ فوتبال آزادگان، امروز با انجام ۹ بازی پیگیری شد.

به گزارش شفاف، هفته نوزدهم لیگ فوتبال آزادگان، عصر امروز با برگزاری ۹ بازی پیگیری شد و تیم‌ها به مصاف یکدیگر رفتند.

فجرسپاسی ۳ - شهرداری آستارا یک

در مهم‌ترین مسابقه این هفته،۲ تیم شهرداری آستارا و فجرسپاسی به مصاف هم رفتند.

در این دیدار، شاگردان محسن عاشوری در فجر سپاسی با ارائه یک بازی کاملا منطقی توانستند ۳ بر یک شهرداری آستار را شکست دهند و خود را به جمع مدعیان لیگ دسته اول اضافه کنند.

رضا آقا بابایی و کاظمی ۲ بار، گل‌های فجری‌ها را به ثمر رساندند.

فجر سپاسی با این برد،۳۱ امتیازی شد و به جایگاه دوم جدول صعود کرد.

در سوی مقابل شهرداری آستارا، پس از استعفای پایان رافت وضعیت مطلوبی در لیگ آزادگان ندارد. باید دید شهرداری آستارا در مسابقه‌های بعدی خود چه خواهد کرد.

شهرداری آستارا با این شکست ۳۱ امتیازی شد و در رده چهارم جدول باقی ماند. تک گل این تیم را اکبری به ثمر رساند.

خیبر خرم آباد یک - بادارن تهران صفر

در دیگر مسابقه این هفته، خیبر خرم آباد به مصاف بادران تهران رفت. خیبری‌ها بعد از روی کار آمدن عبد الله ویسی، توانسته به تیم با ثباتی در لیگ آزادگان تبدیل شود. این تیم امروز توانست حریف سر سخت خود یعنی بادران را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد تا خود را از رده‌های پایین جدول بالا بکشد.

تک گل خیبر را محمدی به ثمر رساند. نماینده خرم آباد با این برد، ۲۲ امتیازی شد و به رده دوازدهم جدول صعود کرد.

در سوی مقابل تیم بادران تهران با بدشانسی در این مسابقه شکست خورد. با این شکست عجیب، بادارن ۲۹ امتیازی شد و در رده ششم جدول جای گرفت.

شاهین شهرداری بوشهر صفر - مس کرمان یک

در دیگر مسابقه این هفته، تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و مس کرمان به مصاف هم رفتند. شاگردان رضا مهاجری در مس کرمان، به ایده آل‌ترین فرم خود رسیده‌اند و قصد ندارند کشتی آرامش خود را متوقف کنند. مسی‌ها توانستند با انجام یک بازی شناور، شاهین را از پیش رو بردارند و به صدرنشینی خود ادامه دهند.

شاگردان رضا مهاجری، بخت اصلی صعود به لیگ برتر هستند. مس کرمان با این برد ۳۵ امتیازی شد و با اختلاف در صدر جدول لیگ آزادگان قرار گرفت. گل مس در این بازی را، بابا محمدی به ثمر رساند.

در سوی مقابل مدیران تیم متحول شده شاهین شهرداری بوشهر بعد از جدایی فراز کمالوند، رضا مهابادی را به عنوام سرمربی جدید خود انتخاب کردند و با این سرمربی نتایج خوبی گرفته اند. شاهین در بازی گذشته خود توانست دست به کار بزرگی بزند و شهرداری آستارا را شکست دهد.

شاگردان مهابادی امیدوار بودند بتوانند از مس هم امتیاز بگیرند، اما این اتفاق برایشان میسر نشد. شاهین شهرداری بوشهر در ادامه راه و برای جا نماندن از سایر مدعیان، دیگر حق اشتباه ندارد. شاهین با ۲۷ امتیاز، در رده هشتم جدول باقی ماند.

هوادار تهران ۲ - استقلال ملاثانی یک

در دیگر مسابقه این هفته، ۲ تیم هوادار تهران و استقلال ملاثانی رو در روی یکدیگر قرار گرفتند. هدایت هوادار را رضا عنایتی، بازیکن اسبق استقلال در اختیار دارد و با این تیم توانسته در لیگ آزادگان نتایج خوبی کسب کند.

هوادار چند هفته از فرم ایده آل خود دور بود، اما این تیم ظاهرا باز هم روز‌های خوشی را پیش رو دارد. شاگردان رضا عنایتی توانستند با نتیجه ۲ بر یک حریف خود را شکست دهند تا بار دیگر به جمع مدعیان بازگردند. تک گل هوادار را اسماعیل کیانی در دقیقه ۵۱ به ثمر رساند.

هوادار با این برد ۳۰ امتیازی شد و به رده پنجم جدول صعود کرد.

استقلال خوزستان صفر - خوشه طلایی صفر

در مسابقه دیگری که این هفته برگزار شد،۲ تیم فوتبال استقلال خوزستان و خوشه طلایی به مصاف هم رفتند. شاگردان امیر خلیفه اصل در استقلال خوزستان، در چند هفته گذشته نتایج بسیار خوبی گرفته‌اند و می‌خواهند باز هم به لیگ برتر صعود کنند.

این تیم در بازی مقابل خوشه طلایی، ۲ امتیاز حساس را از دست داد تا نتواند فاصله خود را با مس صدرنشین کم کند. شاگردان خلیفه اصل برای جبران امتیازات از دست رفته، نیاز دارند در هفته‌های بعد به پیروزی برسند.

استقلال خوزستان با این تساوی، ۳۱ امتیازی شد و در رده سوم جدول قرار گرفت.

نتایج سایر دیدار‌های هفته نوزدهم لیگ آزادگان به شرح زیر است:

ملوان یک - چوکا تالش صفر


آرمان گهر یک - قشقایی شیراز یک 


رایکا بابل یک - پارس جنوبی جم صفر


گل ریحان البرز صفر- نود ارومیه یک 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: