کد خبر: ۵۲۲۳۷۲
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۰

حسن بیگی گفت: در مجموع ۷ روز ثبت نام داوطلبان میان دوره‌ای مجلس خبرگان، ۵۴ داوطلب ثبت نام نهایی شدند و پرونده یک داوطلب در حال بررسی است.

به گزارش شفاف، شکراله حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان تهران در مورد وضعیت ثبت نام داوطبین انتخابات میاندوره‌ای مجلس خبرگان اظهار داشت: ثبت نام از داوطلبان انتخابات میاندوره‌ای مجلس خبرگان از ۱۳ فروردین تا ۱۹ فروردین ساعت ۱۸ ادامه داشت.

وی افزود: در پی رحلت آیت‌الله امینی، آیت‌الله تسخیری و آیت‌الله بطحایی، سه کرسی از ۱۶ کرسی خبرگان در استان تهران خالی شده که در انتخابات ۲۸ خرداد وضعیت این سه کرسی مشخص می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران عنوان کرد: در مجموع ۷ روز ثبت نام ۵۴ داوطلب ثبت نام نهایی و قطعی شدند و پرونده یک داوطلب در حال بررسی است که در صورت تکمیل ثبت نام ۵۵ داوطلب نهایی می‌شود.

حسن بیگی سپس گفت: بررسی صلاحیت‌ها و بقیه موارد مرتبط با داوطلبان مجلس خبرگان به عهده شورای نگهبان است و فقط در جلسه‌ای با حضور هیئت نظارت استان تهران با حضور آقای فرهاد رهبر در مورد تبلیغات نامزدین مجلس خبرگان، زمان و نحوه استفاده نامزدها از ظرفیت صدا و سیما برای تبلیغات تصمیم گیری می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: