کد خبر: ۵۲۲۳۷۴
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۲

شبکه نمایش در هفته پیش رو فیلم‌هایی با مضمون پزشکان را برای مخاطبان درنظر گرفته است.

به گزارش شفاف، به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در بخش ژانر منتخب هفتگی خود فیلم‌هایی با مضمون پزشکان پرتلاش که در شرایط فعلی، مردم را تنها نگذاشته است. همچنین در بخش صحنه گران، فیلم‌هایی با بازیگری ”جکی چان» نیز پخش خواهد شد.

ساعت۱۳:
فیلم و تله فیلم‌های ایرانی این شبکه از شنبه ۲۱ تا جمعه ۲۷ فروردین ماه به ترتیب فیلم‌های غلامرضا، مظنونین، اوقات مشترک آنها، پنجره، مرد، هما و متولد ۶۵ هستند.

ساعت۱۹:
فیلم‌هایی در ژانر پزشکان از شنبه تا جمعه به ترتیب فیلم های نجات در کرنتن، پچ ادامز، پزشک زبر دست، خیلی دور خیلی نزدیک، امید روح می‌یابد، بسوی مقصد و پزشک آفریقایی پخش می‌شوند.

ساعت۲۱:
فیلم‌های با بازی جکی چان بازیگر معروف فیلم‌های اکشن از شنبه تا جمعه استاد جوان، نشان، پروژه A، فولاد خونین، زودیاک چینی، پدر خوانده کانتون و تعقیب و گریز به روی آنتن می‌روند.

ساعت۲۳:
نبرد پانفیلوف، آزاد به قید شرط، فارگو، فرار نیمه شب، مسیر سنگی، مرد نیکوکار و دنیای کامل هستند که از شنبه تا جمعه پخش خواهند شد.

ساعت یک بامداد:
سرافراز، اهانت، من و خرس ها، اجبار، گربه ۹دم، سفر معجزه اسا و تاندر بولت و لایت فوت هستند که مخاطبان می‌توانند از شنبه تا جمعه به تماشای این فیلم‌ها بنشینند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار