کد خبر: ۵۲۲۳۸۷
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۱

سرمربی العین گفت که شاگردانش برای صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، تا پایان دیدار با فولاد می‌جنگد.

به گزارش شفاف، پدرو امانوئل در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال العین امارات مقابل فولاد ایران اظهار داشت: لیگ قهرمانان آسیا یکی از مهم‌ترین مسابقات قاره آسیاست و این مسابقه نیز بخشی از آن است. هر دو تیم شانسی 50 درصدی برای پیروزی دارند. می‌دانیم حریف خوبی داریم و می‌دانیم قرار است برای صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا چه کنیم. اکنون این موضوع هدف اصلی ماست.

وی در مورد عملکرد نامطلوب شاگردانش در لیگ امارات گفت: مطمئناً اتفاقات در این فصل به خوبی پیش نرفت، اما لیگ قهرمانان آسیا بااهمیت است و از زمانی که به العین آمدم، این مسابقات اصلی‌ترین و مهم‌ترین تورنمنت باشگاه است. العین یکی از بزرگترین باشگاه‌های آسیاست، تا پایان می‌جنگد و برای پیروزی و صعود، صد درصدِ توان خود را می‌گذارد.

سرمربی العین در مورد اظهار نظر سرمربی فولاد که گفته بود هیچ تیم فوق‌العاده‌ای در مسابقات وجود ندارد که شامل العین نیز می‌شود، بیان کرد: هیچ نظری ندارم. همانطور که گفتم، ما می‌دانم به دنبال چه چیزی هستیم. همانطور که گفتم، هیچ بازی دیگر یا فرصتی برای جبران این مسابقه نداریم و فقط باید ببریم؛ وگرنه به خانه برمی‌گردیم. با احترام به جاه‌طلبی‌های تیم حریف، ما به دنبال پیروزی و صعود هستیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار