کد خبر: ۵۲۲۵۱۴
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۵

برنامه دوره‌های آموزشی فرهنگسرای اندیشه در بهار اعلام شد. کلاس‌های آموزش هنری، مهارت زندگی و دوره ویژه کودکان برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش شفاف، در روزهایی که به دلیل شیوع کرونا و وضعیت بحرانی انتقال بیماری، بسیاری از کلاس‌های آموزشی، دانشگاه‌ها و مدارس تعطیل هستند، کلاس‌های آموزشی فرهنگسرای اندیشه تعطیل نیست و زیر نظر اساتید مجرب به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

فرهنگسرای اندیشه به منظور ایجاد فرصت آموزشی برای تمامی شهروندان و یادگیری آنلاین بدون محدودیت‌های زمانی و مکانی دوره‌های آموزشی فصل بهار خود را زیر نظر اساتید مجرب و توانمند برنامه‌ریزی کرده و اجرا می‌کند. این کلاس‌ها برای همه گروه‌های سنی مختلف اعم از کودکان، نوجوانان، بزرگسالان و سالمندان برنامه‌ریزی شده و به صورت حضوری (تک نفره) یا غیرحضوری (آنلاین) برپا شده است.

توجه به هنر در مقولات مختلف آن نظیر موسیقی، نقاشی، صنایع دستی و ... یکی از برنامه‌های آموزشی ویژه فرهنگسرای اندیشه در بهار 1400 است. در کنار این، دوره‌های متنوعی برای آموزش مهارت‌های اجتماعی که از مهم‌ترین چالش‌های امروز جامعه است،‌ در این تقویم آموزشی گنجانده شده است. یکی از بخش‌های مهم کلاس‌های آموزشی فرهنگسرای اندیشه در بهار امسال،‌ اختصاص بخشی جداگانه ویژه کودکان است که در آن تلاش شده تا مفاهیم درسی، کمک درسی و غیردرسی که باید به کودکان آموزش داده شود، طراحی و برنامه‌ریزی شود. در زیر مشروح این کلاس‌ها آورده شده است:

آموزش علوم قرآنی یکی از این کلاس‌های آموزشی است که در سطوح مختلف ویژه عموم برگزار می‌شود. هنرهای خانگی، کلاس‌های قالیبافی، قلاب‌بافی، خیاطی، آشپزی و ... را داراست و در مجموعه کلاس‌های هنر صناعی دستی، کلاس‌های معرق چوب، کاشی شکسته، نگارگری، خوشنویسی، دوختهای سنتی و ... برگزار می‌شود. در بخش هنرهای نمایشی و ادبی کلاس‌های داستان‌نویسی، بازیگری، فن بیان، شاهنامه‌خوانی، حافظ‌خوانی و ... برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، ثبت‌نام دوره‌های آموزشی فصل بهار فرهنگسرای اندیشه آغاز شده و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88767820 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: