کد خبر: ۵۲۲۷۷۱
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۸

کاپیتان تیم بسکتبال مهرام گفت: دلمان‌ می‌خواست مرحله نیمه‌ نهایی راحت‌تر ‌تمام شود و با تعداد بازی‌ کمتر به فینال برسیم.

به گزارش شفاف، صمد نیکخواه بهرامی در مورد پیروزی تیمش مقابل نفت در بازی چهارم مرحله نیمه‌نهایی لیگ، گفت: نفت‌ واقعا تیم خوبی است و حذف کردن ذوب‌آهن، نشان از قدرت این تیم دارد. شرایط دو تیم در حال حاضر با کسب دو پیروزی، مشابه است و در دیدار پنجم با احترام به تیم نفت به زمین می‌آییم تا برنده شده‌ و به فینال برسیم. 

کاپیتان تیم بسکتبال مهرام درباره بالا بودن خطاها و تعداد بازیکنان پنج خطایی این دیدار گفت: حساسیت بالا و بازی فیزیکی بود. همه با فشار زیاد کار می‌کنند که شرایط را برای داورها سخت می‌کند. خوشحالم برنده شدیم و مساوی هستیم. ‌اگر فینال را می‌خواهیم باید با تمام توان در بازی بعد نیز حاضر شده و به برد برسیم.

نیکخواه  تصریح کرد: دلمان‌ می‌خواست این مرحله راحت‌تر ‌تمام شود و با تعداد بازی‌ کمتر به فینال برسیم، چون بازی کمتر یعنی استراحت بیشتر. دو تیم، واقعا خسته بودند که به نظرم تعداد خطای بالا در نیمه نخست نیز نشان از خستگی تیم‌ها بود.

او در مورد پیش بینی خود از بازی پنجم مهرام مقابل نفت گفت: کیفیت تیم‌های نفت و مهرام بسیار بالاست و نفت از کوچکترین اشتباهات ما بیشترین استفاده‌ را می‌کند. امیدوارم برای بازی بعد با قدرت حاضر شویم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: