کد خبر: ۵۲۲۸۱۶
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۷

کریمی پور گفت: بیش از ۱۰ هزار پیاز گل لاله که اواخر سال گذشته در میادین و بوستان‌های سطح منطقه دو کاشته شده بود با آغاز فصل بهار شکفته شد.

به گزارش شفاف، علی اکبر کریمی پور، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با بیان اینکه ایجاد فضایی رنگین و پرنشاط همزمان با بهار ۱۴۰۰ از اولویت‌های مدیریت شهری منطقه بود، اظهار کرد: در همین راستا همزمان با اجرای طرح استقبال از بهار، بیش از ۱۰ هزار پیاز لاله دارای رنگ‌ها و اشکال متنوع در میادین و بوستان‌های منطقه کاشته شد که با روییدن آن‌ها فضا‌های سبز منطقه چهره‌ای دیدنی و زیبا پیدا کرد.

وی در ادامه تصریح کرد: کاشت پیاز‌های لاله در رنگ بندی‌های متفاوت و زیبا انتخاب و اجرا شده است تا شهروندان هم زمان با فرا رسیدن بهار شاهد شکفتن هزاران گل لاله باشند.

کریمی پور گفت: به منظور افزایش نشاط فضای شهری و اراستگی بصری، و در راستای اجرای عملیات زیباسازی مناظر شهری، ۳۰ نقطه از بزرگراه‌ها و بوستان‌های منطقه با کاشت رنگ‌های مختلف از گل‌های فصلی بنفشه، میناچمنی و شب بو فرش شد. عمر گل‌های لاله تا اواخر اردیبهشت ماه خواهد بود و پس از آن گل‌های فصلی جایگزین لاله‌ها می‌شوند.

انتهای پیام/
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: