کد خبر: ۵۲۲۹۳۵
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۵

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ عامل تاثیرگذار بر حذف تیمش از لیگ قهرمانان اروپا را «بی‌رحمی» پاری‌سن‌ژرمن در بازی رفت توصیف کرد.

به گزارش شفاف، هانسی فلیک که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (سه‌شنبه) در دور برگشت از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با وجود برتری یک بر صفر در خانه پاری‌سن‌ژرمن و تساوی 3-3 در مجموع دو دیدار رفت و برگشت، به خاطر گل‌خورده بیشتر در بازی خانگی از صعود به دور بعد بازماند، پس از این بازی گفت: تیم بابت حذف از گردونه رقابت‌ها ناراحت و ناامید است. از اینکه از لیگ قهرمانان حذف شدیم، ناراحت هستیم. ما دو بازی خوب انجام دادیم اما در هر دو بازی مقابل دروازه پاری‌سن‌ژرمن موثر ظاهر نشدیم. شما دیدید که پاری‌سن‌ژرمن چه تیم خطرناکی در خط حمله است. به عنوان یک بازنده سربلند مایلم به پاری‌سن‌ژرمن تبریک بگویم.

وی افزود: با این وجود باید از تیمم بابت رویکرد و ذهنیتی که از خود نشان دادند، تمجید کنم. در نیمه دوم در مقایسه با مجموع دو بازی، نمایش بهتری را از خود ارائه دادیم. فاکتور تأثیرگذار و سرنوشت‌ساز در این تقابل هم بی‌رحمی پاری‌سن‌ژرمن در بازی رفت و برتری آنها نسبت به ما در آن دیدار بود. با این اوصاف، مایلم دوباره تأکید کنم که تیمم در هر دو بازی رفت و برگشت هر کاری که می‌توانست انجام داد، جنگید و ذهنیت فوق‌العاده‌ای را از خود نشان داد. حالا باید روی بازی با ولفسبورگ تمرکز کنیم، ما باید این بازی را به فراموشی بسپاریم و به فکر بازی  شنبه خود باشیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: