کد خبر: ۵۲۲۹۷۴
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۱

رئیس فراکسیون ورزش با حضور در فدراسیون هندبال با علیرضا پاکدل، رئیس این فدراسیون دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش شفاف، محمدمهدی فروردین در این دیدار ضمن بحث و گفت‌وگو در خصوص مسائل ورزش کشور، بویژه رشته هندبال و چالش‌های پیش روی این رشته ورزشی، از عملکرد این فدراسیون در اخذ میزبانی رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا تقدیر و تشکر کرد.

فروردین در این خصوص اظهار داشت: امروز به فدراسیون هندبال آمدم تا موفقیت بزرگی چون اخذ میزبانی رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا را تبریک بگویم. در شرایطی که شاهد هستیم عملکرد خیلی خوبی در دیپلماسی ورزشی در برخی رشته‌ها نداشتیم ولی هندبال خیلی چراغ خاموش و بدون سر و صدا موفقیت خیلی خوبی را رقم زد.

رئیس فراکسیون ورزش کشور افزود: وظیفه خود می‌دانم که این نوید را به جامعه هندبال بدهم که آینده بسیار خوبی در انتظار هندبال ایران خواهد بود زیرا فدراسیون برنامه‌های خود را خیلی خوب پیش می‌برد و این امیدواری وجود دارد که در آینده بتوانیم نام کشورمان را در جمع تیم های برتر هندبال آسیا و جهان مطرح کنیم.

فروردین ادامه داد: ما ضمن وظایف ذاتی که در قوه مقننه داریم، مسئولیت‌هایی هم در قبال شور و نشاط اجتماعی جامعه داریم که این امر از توجه به رویدادهای ورزشی به دست می آید بنابراین برای رسیدن به این نقطه، باید در کنار ورزش‌هایی همچون هندبال بایستیم و از آن حمایت‌های مادی و معنوی کنیم تا یک پشتوانه قوی برای جامعه ورزش باشد تا ورزشکاران و جامعه ورزش اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند و بتوانند اقتدار ورزش ما را در رویدادهای بین المللی حفظ و ارتقا دهند.

عضو کمیسیون فرهنگی در پایان با بیان اینکه در این مدت چند باری به فدراسیون هندبال آمدم و جلساتی با رئیس فدراسیون داشتیم و راجع مشکلاتی که وجود داشت، بحث و گفت‌وگو کردیم، گفت: قطعا جامعه هندبال می‌تواند حمایت ما در مجلس را داشته باشند. همچنان دوست داریم در کنار مجموعه‌های ورزشی بایستیم بویژه رشته‌هایی که علاوه بر بعد قهرمانی، در بعد فرهنگی و ارزشی هم پیشقدم هستند. فدراسیون هندبال در سال گذشته با نام گذاری لیگ برتر هندبال باشگاه‌های مردان کشور به نام سردار شهید پورجعفری و برگزاری آن به بهترین شکل ممکن، نقطه عطفی در تاریخ این رشته ورزشی به وجود آورد و می‌شود گفت پیوست فرهنگی فدراسیون هندبال در رویدادهای هندبالی سال گذشته به وضوح قابل رویت بود که جا دارد از فدراسیون هندبال به این خاطر تشکر کنم.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: