کد خبر: ۵۲۲۹۷۵
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۴

سازمان تعزیرات حکومتی ضمن هشدار به گران‌فروشان، کم‌فروشان و محتکران، از آغاز فاز دوم طرح تسهیل کسب‌وکار ویژه ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش شفاف، محسن عسکری، مدیرکل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی گفت: طرح تسهیل کسب‌وکار که از اول اسفندماه سال گذشته به منظور برخورد با متخلفان نوروزی در حال انجام بود، در آستانه ماه مبارک رمضان وارد فاز جدید شد.

وی افزود: هدف از انجام این طرح، حمایت از حقوق شهروندی و جلوگیری از تخلفات صنفی نظیر گران‌فروشی، کم‌فروشی، احتکار و ... با همکاری دستگاه‌های نظارتی همچون سازمان صمت، نیروی انتظامی، دامپزشکی، بهداشت، اتحادیه‌ها و ... است.

مدیرکل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی تصریح کرد: هموطنان می‌توانند برای ثبت شکایات و گزارش‌های مردمی از طریق سامانه تلفنی 135 سازمان تعزیرات، سامانه تلفنی 124 وزارت صمت و یا تارنمای t135.ir اقدام کنند.

گفتنی است؛ طرح تسهیل کسب‌وکار نوروز 1400 سازمان تعزیرات حکومتی از 15 اسفندماه سال گذشته با همکاری دستگاه‌های نظارتی همچون وزارت صنعت، معدن و تجارت، نیروی انتظامی، دامپزشکی، وزارت بهداشت و... آغاز شده بود و در روز شنبه چهاردهم فروردین ماه سال جاری پایان یافت.

در طرح نوروزی 5 هزار و 936 تیم گشت مشترک اعزام شدند و طی آن 34 هزار و 711 مورد بازرسی انجام و 9 هزار و 519 واحد دارای تخلف شناسایی شد.

در طرح نوروز 1400 برای یک‌هزار و 34 واحد پرونده تخلف تشکیل شد و متخلفان به پرداخت 31 میلیارد و 472 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شدند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: