کد خبر: ۵۲۳۰۰۹
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۸

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در یک گفت‌وگوی صریح رسانه‌ای ضمن تشریح روند تصمیم‌گیری در ستاد ملی کرونا، تلویحا پاسخ برخی مطالب مطرح شده از سوی وزیر بهداشت در روزهای گذشته را داد.

                          واکنش محمود واعظی به گلایه‌های وزیر بهداشت

 

به گزارش شفاف، محمود واعظی در بخشی از این مصاحبه گفت:در همه موج های قبلی که ما توانستیم آنها را مهار و وضعیت را مدیریت کنیم، همبستگی، در کنار یکدیگر بودن، هماهنگی و انسجام وحدت نقش حیاتی داشت. در حقیقت عامل اصلی توفیق کشور، اینها بود.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور افزود: عصبیت‌ها و هیجانات و بیان نکاتی که بسیاری از آن نیز با واقعیت‌ها مطابقت ندارد، جز اینکه روان جامعه را دچار آسیب می کند و اختلال به وجود مییآورد، هیچ کارکرد دیگری ندارد. همه ما باید در این نوع بحران‌ها آرامش خود را حفظ کنیم و از تناقض‌گویی، اتهام‌افکنی و سیاسی کاری و فرافکنی دوری کنیم. مردم شاهد و ناظر رفتارهای ما هستند و دوگانگی ها و ریاکاری ها را تشخیص می دهند.

اگر نگاه کارشناسی خریدار داشت، گرفتار طوفان موج چهارم نمی‌شدیم

وی با بیان اینکه نباید تصور کنیم که به صرف بیان موضوعات از طرف ما، اقناع عمومی صورت می گیرد و انگشت‌های اتهام به سوی دیگران کج می شود، گفت: اینطور نیست. به همین دلیل بهتر است همه با جان و دل از قایقی که همگی در آن نشسته‌ایم حفاظت کنیم و در هیچ کجای آن به بهانه‌های واهی و انگیزه‌های شخصی و سیاسی منفذ ایجاد نکنیم.

واعظی خاطرنشان کرد: نباید اینطور شود که توفیقات در کرونا متعلق به یک دستگاه و در زمان خیزش بیماری دستگاه های همکار را مقصر قلمداد کنیم. همه با هم در توفیقات و مشکلات شریک هستیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار