کد خبر: ۵۲۳۰۱۰
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۸

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز چهارشنبه ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۰ با افزایش قیمت ۱۰۱ هزار تومانی نسبت به دیروز ۱۰ میلیون و ۵۲۲ هزار تومان معامله شد.

                          جدیدترین نرخ طلا و سکه در ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

 

به گزارش شفاف، ‌ قیمت هر قطعه سکه تمام ‌بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز در ساعت ۱۴ به ۱۰ میلیون و ۵۲۲ هزار تومان رسید که نسبت به دیروز ۱۰۱ هزار تومان افزایش قیمت داشت.

اما هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با کاهش هزار تومانی نسبت به روز گذشته با قیمت ۱۰ میلیون و ۲۹۷ هزار تومان معامله شد.

نیم‌ سکه بهار آزادی نیز با قیمت شش میلیون و ۲۰۰ هزار تومان معامله شد که قیمت آن ۳۰ هزار تومان نسبت به دیروز کمتر بود. ربع ‌سکه بهارآزادی نیز امروز با قیمت سه میلیون و ۹۰۰ تومان معامله شد که ۱۵ هزار تومان نسبت به روز گذشته کاهش قیمت داشت. قیمت هر سکه یک گرمی نیز به دو میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسید که با ۱۰ هزار تومان کاهش نسبت به دیروز معامله شد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز به قیمت یک میلیون و ۳۷ هزار تومان رسید که ۴ هزار تومان بیشتر از روز قبل بود. امروز قیمت اونس جهانی طلا نیز ‌۱۷۴۴ دلار اعلام شد که نسبت به روز گذشته ۱۷ دلار افزایش داشته است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار