کد خبر: ۵۲۳۱۲۲
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۲

مربی سابق تیم ملی کشتی تاکید کرد که با این مدعیانی که در اوزان مختلف داریم، باید مسابقه انتخابی تعیین کننده ملی‌پوش باشد.

یدالله اعتصامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی در مورد عملکرد تیم‌های ملی کشتی در مسابقات گزینشی آسیایی اظهار داشت: بچه‌ها کشتی‌های خوبی گرفتند اما کشتی ما از سطح کشتی آسیا فراتر هست و انتظار بود 6 سهمیه را بگیریم ولی براثر اشتباه حسین نوری و فیتویی که خورد 4-4 مغلوب شد، یک سهمیه ماند برای گزینشی بعدی.

وی ادامه داد: نباید زیاد مغرور شویم که سهمیه را گرفتیم چون کار برای ما سخت نبوده علیرغم اینکه برخی دوستان گفتند سهمیه گرفتن کار سختی بوده، حالا بایستی فکر المپیک باشیم تا بتوانیم مدال بگیریم.

این کارشناس کشتی با اشاره به عملکرد امیرمحمد یزدانی در مبارزه فینال تصریح کرد: این کشتی گیر در دیدار آخر بسیار ضعیف به لحاظ فنی کشتی گرفت و آقای سرمربی و کادرش باید فکری به حال این ضعف کنند یا حداقل در 65 کیلوگرم انتخابی دیگری بگذاریم که شاید فرد مطمئن‌تری انتخاب شود.

اعتصامی درخصوص عملکرد ملی‌پوشان 74 و 97 کیلوگرم کشتی آزاد نیز تصریح کرد: یونس امامی در وزن جدید کشتی می‌گرفت و باز هم قطعا انتخابی خواهیم داشت. نمی‌توانیم از نام حسین خانی بی تفاوت بگذریم. مطمئنا غلامرضا محمدی باز هم انتخابی خواهد گذاشت. در 97 کیلوگرم هم علیرغم اینکه محمدحسین محمدیان کشتی گیر خیلی خوبی است اما ما نمی‌توانیم از نام شعبانی و گلیج بگذاریم. به نظر من در همه اوزان انتخابی لازم است.

این مربی کشتی در مورد شانس کشتی ایران برای کسب مدال المپیک گفت: در مورد پیش بینی مدال کشتی در المپیک بایستی بعد از قرعه کشی صحبت کرد اما کشتی گیرانی که مطمئن هستند یکی حسن یزدانی است که امیدوارم راحت به فینال برسد. ضمن اینکه ما در 97 و 125 کیلوگرم هم امیدوار هستیم، ضمن اینکه برای رضا اطری هم شانس مدال قائلم.انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: