کد خبر: ۵۲۳۱۶۹
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۶

وینگر تیم فوتبال سپاهان معتقد است که سرنوشت قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر در فصل جاری شاید به هفته آخر کشیده شود.

محمدرضا خلعتبری در گفت و گویی، در خصوص تساوی تیمش برابر نفت مسجدسلیمان و از دست دادن 2 امتیاز در ورزشگاه نقش جهان گفت: با توجه به نتایج خوبی که در بازی‌های گذشته گرفتیم، در این بازی هم به چیزی جز برد فکر نمی‌کردیم تا دوباره به صدر جدول برسیم اما متاسفانه خیلی بدشانس بودیم. ما عالی فوتبال بازی کردیم و موقعیت‌های صد درصد را یکی از پس از دیگری از دست دادیم، به هر حال این اتفاقات در فوتبال طبیعی است اما امیدوارم از دست دادن این 2 امتیاز در آینده به ضرر ما تمام نشود.

وی ادامه داد: این طبیعی بود که نفت مسجدسلیمان رو به یک بازی تدافعی بیاورد و آنها دنبال حداقل امتیاز در اصفهان بودند که به هدف‌شان رسیدند، البته ما در این بازی از لحاظ فنی عملکرد خیلی خوبی داشتیم و فقط اسیر بدشانسی شدیم، خودمان هم خیلی ناراحت بودیم که بازی مساوی شد اما دیگر نمی‌توان کاری انجام داد. حالا باید به بازی‌های آینده فکر کنیم و به اندازه کافی این فرصت را داریم که 2 امتیاز از دست رفته در بازی با نفت را جبران کنیم.

خلعتبری در خصوص رقابت نزدیک سپاهان با پرسپولیس برای به دست آوردن قهرمانی گفت: به هر حال این دو تیم جزو تیم‌های باکیفیت لیگ برتر هستند و استقلال هم شانس خودش را امتحان می‌کند. چیزی هم قابل پیش‌بینی نیست و باید دید کدام تیم می‌تواند در بازی‌های باقی مانده کمترین اشتباه را داشته باشد. ما هم تلاش می‌کنیم تا این روند خوب را ادامه داده و در نهایت قهرمان لیگ برتر شویم. مسئله مهم این است که باید کمترین اشتباه را داشته باشیم.

وینگر سپاهان در پاسخ به این پرسش که «چند درصد برای قهرمان شدن تیمش شانس قائل است؟» خاطرنشان کرد: بدون شک ما یکی از مدعیان جدی هستیم ولی در فوتبال نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد. چند تیم دیگر هم دنبال قهرمانی هستند و فاصله امتیازها هم خیلی نزدیک است، شاید سرنوشت قهرمانی به هفته آخر کشیده شود ولی امیدوارم این سپاهان باشد که جام را بالای سر می‌برد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: