کد خبر: ۵۲۳۲۵۲
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۱

معاون دانشجویی دانشگاه امیرکبیر گفت: در سال ۹۹ به علت رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی هیچ دانشجویی در داخل خوابگاه‌ها و دانشگاه به کرونا مبتلا نشده است.

سیاوش خرسندی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گفت و گویی،  اظهار کرد: دو ماه اول سال ۹۹ به علت شیوع ویروس کرونا تمامی خوابگاه‌ها را تعطیل کرده و به ضدعفونی آن‌ها تا خردادماه اقدام کردیم.

او افزود: در خرداد ۹۹ با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی به پذیرش دانشجویان برای انجام فعالیت‌های پژوهشی اقدام کردیم تا از نظر درسی عقب نمانند و حدود ۸۵۰ نفر در خوابگاه‌ها اسکان یافتند که اولویت آن بیشتر با دانشجویان مقطع دکتری و کارشناسی ارشد بوده است.

خرسندی تصریح کرد: در دوران کرونا همواره سعی کرده ایم که خوابگاه‌ها را در اختیار دانشجویان تحصیلات تکمیلی قرار دهیم تا به اینصورت برای انجام فعالیت‌های پژوهشی با مشکل مواجه نشوند.

او ادامه داد: رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در خوابگاه‌ها به میزانی رعایت شده است که تاکنون حتی یک مورد هم ابتلا به کرونای دانشجویان از این طریق گزارش نشده است و فاصله گذاری اجتماعی در این فضا با ظرفیت یک نفره بودن اتاق‌ها انجام شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر اضافه کرد: در دوران کرونا هم ابتلای هیچ دانشجویی به ویروس کرونا گزارش نشده بود و باید گفت که در سال ۹۹ از نظر ویروس کرونا تمامی شیوه نامه‌ها رعایت شد و در این زمینه مشکلی نداشتیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: