کد خبر: ۵۲۳۳۰۶
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۷

مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد اعتقاد دارد در فصل جاری برخی مشکلات این تیم را به حاشیه برده و تمرکز بازیکنان تیم مشهدی را گرفته است.

حسین مهربان در گفت و گویی، درباره تساوی خانگی تیمش برابر ذوب‌آهن گفت: بازی سختی بود، ولی ما برای گرفتن سه امتیاز قدم به زمین گذاشتیم. از طرفی آنها هم با توجه به شرایطی که در جدول داشتند نیاز به برد در این بازی داشت. در مجموع بازی خوبی بود، ولی ما با توجه به شرایط میزبانی باید برنده می‌شدیم که در نهایت یک امتیاز گرفتیم. البته نگاه ما به بازی‌های بعدی است و باید از لحاظ امتیازگیری عملکرد بهتری داشته باشیم.

وی در مورد گل ذوب‌آهن از روی ضربه ایستگاهی و اینکه آیا آنها این سبک بازی تیم اصفهانی را آنالیز نکرده بودند، تصریح کرد: ما حریف را آنالیز کرده بودیم و می‌دانستیم که آنها از ضربات ایستگاهی به بهترین شکل استفاده می‌کنند، ولی متأسفانه غافلگیر شدیم. محمدی‌مهر هم ضربه خوبی به توپ زد که متأسفانه وارد دروازه شد.

مهربان با ابراز خرسندی از گلزنی در این بازی که از باخت تیمش جلوگیری کرد، اظهار داشت: خدا را شکر که در یک شرایط سخت به تیمم کمک کردم و گل زدم. امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد. البته این گل باعث نشد که برنده از زمین بیرون بیاییم، ولی همین که شکست نخوردیم خوب است. امیدوارم در بازی‌های بعدی گل‌های سه امتیازی برای پدیده بزنم.

مهاجم تیم فوتبال پدیده راجع به عملکرد نه چندان خوب این تیم در فصل جاری تصریح کرد: تیم ما نسبت به گذشته جوان‌تر شده است و یک تیم جوان هم نیاز به زمان و حمایت دارد. متأسفانه برخی مشکلات هم تیم ما را به حاشیه برد و تمرکز بازیکنان را گرفت، ولی باز هم با این حال در هر مسابقه با تمام وجود بازی می‌کردیم و از شروع نیم‌فصل دوم هم باختی نداشتیم. امیدوارم مسئولان از پدیده و آقای رحمتی حمایت کنند تا در ادامه نتایج بهتری کسب کنیم.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: